Superfire BL14 yra įkraunama dviračio žibintuvėlis, pasižymintis maksimalia šviesos galia 400 liumenų ir apšvietimo nuotoliu iki 100 metrų. Jis turi tris šviesos režimus ir yra pagamintas iš tvirto aliuminio lydinio, turinčio IP54 vandens atsparumo klasę.
Superfire BL14 yra įkraunama dviračio žibintuvėlis, pasižymintis maksimalia šviesos galia 400 liumenų ir apšvietimo nuotoliu iki 100 metrų. Jis turi tris šviesos režimus ir yra pagamintas iš tvirto aliuminio lydinio, turinčio IP54 vandens atsparumo klasę.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Superfire BL14 yra įkraunamas dviračio žibintas, kurio maksimalus ryškumas siekia 400 liumenų ir apšvietimo nuotolis iki 100 metrų. Jame yra trys šviesos režimai, o korpusas pagamintas iš tvirto aliuminio lydinio su IP54 atsparumo vandeniui įvertinimu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Dviračio Žibintas |
| Prekės Ženklas | Superfire |
| Modelis | BL14 |
| Spalva | Juoda |
| Atsparumas Vandeniui | IP54 |
| Medžiaga | Aliuminio Lydinys |
Specifikacijos | |
| Veikimo Laikas | Apie 3.5-5.5 valandos |
| Įkraunama Baterija | 18650 2000 mAh |
| Apšvietimo Nuotolis | Iki 100 metrų |
| Galia | 5 W |
| Maksimalus Ryškumo Lygis | 400 liumenų |
| Matmenys | 94 x 28 x 28 mm |
| Šviesos Režimai | Stipri šviesa (400 lm) / Vidutinė šviesa (200 lm) / Mirksinti šviesa (400 lm) |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą naudojimo metu. | |