- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
MPG Z890 EDGE TI WIFI
„MPG Z890 EDGE TI WIFI“ padengta sidabriškai balta spalvų schema, kad baltos spalvos kompiuterių mėgėjai galėtų parodyti kitokią tapatybę. Ji taip pat galinga dėl „Killer Wi-Fi 7“ sprendimo ir 5G LAN, „Thunderbolt 4“ ir naujausio suderinamumo su PCIe 5.0, papildomo PCIe maitinimo, ir tai yra geriausia baltos temos „Z890 ATX“ pagrindinė plokštė „Intel Core Ultra“ procesoriams.
Aukščiausios kokybės MSI MPG (MSI PERFORMANCE GAMING) serija sukurta žaidėjams, kuriems reikalingas stiprus našumas ir elegantiškas dizainas. Kiekvienas produktas pasižymi pažangiausia estetika ir ryškiomis spalvomis, atspindinčiomis MPG įsipareigojimą išskirtiniam dizainui. Optimizuotos konfigūracijos MPG sukuria vizualiai įspūdingą ir galingą žaidimų patirtį, kuri pirmauja tendencijose.
MSI pagrindinės plokštės sukurtos naudojant pažangią aparatinę įrangą ir technologijas, gerai atitinkančias sudėtingus žaidimų ir dirbtinio intelekto kompiuterinius poreikius. Be to, mes taip pat įdiegėme dirbtinį intelektą į MSI centrą ir BIOS, kad viskas būtų dar paprasčiau nei anksčiau.
16+1+1+1 DRPS GALINGUMO DIZAINAS
Išnaudokite ir palaikykite maksimalų našumą su flagmaniniu VRM dizainu, sukurtu su iš viso 16+1+1+1 dviejų bėgelių maitinimo sistema. Suderinus dvigubas maitinimo jungtis ir 90A išmanųjį maitinimo etapą, MPG Z890 EDGE TI WIFI yra pasirengęs iššūkiams, kuriuos kelia aukščiausios klasės procesoriai.
DIDELĖS PRISTATYMO PLATŪS IR MAŽOS VĖLYNOS TINKLAS
Aukščiausios kokybės MSI tinklo sprendimas užtikrina neįtikėtiną duomenų perdavimo greitį reikliems vartotojams.
| Santrauka | MSI MPG Z890 EDGE TI WIFI. Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus lizdas: LGA 1851 (Socket V1), Suderinamas procesorių serija: Intel Core Ultra (Series 2). Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 256 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, SATA III, Palaikomi saugojimo įrenginių tipai: HDD ir SSD, RAID lygiai: 0, 5, 10. Ethernet sąsajos tipas: 5 gigabito Ethernet, Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 7 (802.11be), „Wi-Fi“ standartai: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinys: Intel |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Motherboard/MPG-Z890-EDGE-TI-WIFI |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,075 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,346 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,273 |
| Garso lustas | Realtek ALC1220P |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | Intel Z890 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | Intel |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | ATX |
| Produkto spalva | Balta |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11 x64“ |
| Suderinamos procesorių serijos | „Intel Core Ultra“ (2 serija) |
| Maksimali procesoriaus palaikoma vidinė atmintis | 256 GB |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (V1 lizdas) |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | 1851 m. įstatymo projektas |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomas atminties taktinis dažnis (maks.) | 9200 MHz |
| Palaikomi atminties takto greičiai | 4800/6400/9200 MHz |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 9 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 4 |
| RAID lygiai | 0/10/5 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Bendras SATA jungčių skaičius | 4 |
| USB 2.0 jungtys | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „Thunderbolt“ prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ethernet sąsajos tipas | 5 gigabitų eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / Wi-Fi 4 (802.11n) / Wi-Fi 5 (802.11ac) / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Wi-Fi 6E (802.11ax) / Wi-Fi 4 (802.11ax) / Wi-Fi.17 |
| WLAN valdiklio modelis | Puikus „Wi-Fi 7 BE1750“ |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 5 |
| PCI Express x1 lizdai | 1 |
| PCI Express x16 lizdai | 2 |
| Gylis | 304,8 mm |
| Plotis | 243,84 mm |
| Modelis | MPG Z890 EDGE TI WIFI |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 5 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,008339 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,52 kg |