Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„PRO B860-P WIFI“ pasižymi paprastu dizainu ir harmoninga sidabrine spalvų gama, kuri puikiai dera tiek su baltos, tiek su juodais kompiuteriais. Jis sukurtas naudojant daugybę išskirtinių „MSI“ funkcijų: tikrą „Wi-Fi 7“ su EZ antena, 5G LAN, „Thunderbolt 4“, PCIe 5.0 M.2 ir papildomą PCIe maitinimą, paruoštą „Intel® Core™ Ultra“ procesoriams.
| Santrauka | MSI PRO B860-P WIFI. Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus lizdas: LGA 1851 (Socket V1), Suderinamas procesorių serija: Intel Core Ultra (Series 2). Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 256 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, Micro SATA III, Palaikomi saugojimo įrenginių tipai: HDD ir SSD, RAID lygiai: 0, 1, 5, 10. Ethernet sąsajos tipas: 5 Gigabito Ethernet, Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 7 (802.11be), „Wi-Fi“ standartai: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinys: AMD |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Motherboard/PRO-B860-P-WIFI |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,34 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,27 |
| Garso lustas | Realtek ALC897 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | Intel B860 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | ATX |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11 x64“ |
| Suderinamos procesorių serijos | „Intel Core Ultra“ (2 serija) |
| Maksimali procesoriaus palaikoma vidinė atmintis | 256 GB |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (V1 lizdas) |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | 1851 m. įstatymo projektas |
| ECC suderinamumas | Ne ECC |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomas atminties taktinis dažnis (maks.) | 8800 MHz |
| Palaikomi atminties takto greičiai | 4800/6400/8800 MHz |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 4 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 7 |
| RAID lygiai | 0/1/10/5 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, Micro SATA III |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungčių skaičius | 1 |
| RGB LED kontaktų skaičius | 3 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Vandens siurblio jungčių skaičius | 1 |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| Bendras SATA jungčių skaičius | 4 |
| USB 2.0 jungtys | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ethernet sąsajos tipas | 5 gigabitų eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / Wi-Fi 4 (802.11n) / Wi-Fi 5 (802.11ac) / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Wi-Fi 6E (802.11ax) / Wi-Fi 4 (802.11ax) / Wi-Fi.17 |
| 1-oji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 5.0 |
| 1-asis pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| Antroji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 4.0 |
| Antras pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| 3-ioji aukščiausios kartos M.2 PCI Express | 4.0 |
| 3-ias pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x16 (4.x kartos) lizdai | 3 |
| PCI Express x16 (5.x kartos) lizdai | 1 |
| ACPI versija | 6.5 |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Sistemos valdymo BIOS (SMBIOS) versija | 3.7 |
| Gylis | 304,8 mm |
| Plotis | 243,84 mm |
| Modelis | PRO B860-P WIFI |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,008299 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,69 kg |