-
−8%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
B860-PLUS WIFI
„ASUS PRIME“ serijos pagrindinės plokštės yra profesionaliai sukurtos taip, kad išnaudotų visą naujausių „Intel® Core™ Ultra“ procesorių (2 serijos) potencialą. „PRIME B860-PLUS WIFI“ pagrindinė plokštė, pasižyminti tvirta maitinimo konstrukcija, išsamiais aušinimo sprendimais ir išmaniomis derinimo parinktimis, suteikia vartotojams ir „pasidaryk pats“ kompiuterių kūrėjams įvairias našumo optimizavimo galimybes, pasitelkiant intuityvią programinę ir aparatinę įrangą. Ji sukurta taip, kad būtų paruošta naudoti su pažangiu dirbtiniu intelektu paremtu kompiuteriu, siūlydama galią ir ryšį, reikalingą reiklioms dirbtinio intelekto programoms.
| Santrauka | ASUS PRIME B860-PLUS WIFI. Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus lizdas: LGA 1851 (Socket V1), Suderinamas procesorių serija: Intel Core Ultra (Series 2). Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 256 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, SATA III, Palaikomi saugojimo įrenginių tipai: HDD ir SSD, RAID lygiai: 0, 1, 5, 10. Ethernet sąsajos tipas: 2,5 gigabito Ethernet, Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6E (802.11ax), „Wi-Fi“ standartai: Wi-Fi 6E (802.11ax). Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinio šeima: Intel |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/prime/prime-b860-plus-wifi/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,275 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,357 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,07 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | Intel B860 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | Intel |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | ATX |
| Produkto spalva | Aliuminis/juoda |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10 x64“ / „Windows 11“ |
| Suderinamos procesorių serijos | „Intel Core Ultra“ (2 serija) |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (V1 lizdas) |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | 1851 m. įstatymo projektas |
| ECC suderinamumas | Ne ECC |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Nebuferinė atmintis | Taip |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 4 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 6 |
| RAID lygiai | 0/1/10/5 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| Integruota vaizdo plokštė | Ne |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| 12 V maitinimo jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24 kontaktų) | Taip |
| Važiuoklės įsilaužimo jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| Priekinio skydelio jungtis | Taip |
| Korpuso ventiliatoriaus jungčių skaičius | 4 |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| S/PDIF išvesties jungtis | Taip |
| „Thunderbolt“ antraštės | 1 |
| TPM jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys | 1 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadų kiekis | 1 |
| „WiFi“ prieigos taško antenos lizdas | 1 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ethernet sąsajos tipas | 2,5 gigabito eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| 1-oji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 5.0 |
| 1-asis pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| Antroji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 4.0 |
| Antras pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x16 (4.x kartos) lizdai | 4 |
| PCI Express x16 (5.x kartos) lizdai | 1 |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Pakuotės gylis | 372 mm |
| Pakuotės aukštis | 302 mm |
| Pakuotės svoris | 1664 g |
| Pakuotės plotis | 377 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 305 mm |
| Antena pridedama | Taip |
| Pridedami laidai | SATA |
| Varžtai įtraukti | Taip |
| Modelis | PRIME B860-PLUS WIFI |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 5 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,008022 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,72 kg |