-
−8%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 9*
d. d.
ROG STRIX X870E-H ŽAIDIMŲ WIFI7
Pakeiskite savo žaidimų patirtį su ROG STRIX X870E-H GAMING WIFI7 pagrindine plokšte. Sukurtas dominuoti su AMD Ryzen™ 9000 serijos stalinių kompiuterių procesoriais, šis ATX galingasis kompiuteris pasižymi pažangiausiu maitinimo dizainu ir dirbtinio intelekto patobulintais sprendimais. Su PCIe 5.0 x16 lizdais, dviem USB4® C tipo prievadais ir „WiFi 7“ jis užtikrina pažangų ryšį. „Pasidaryk pats“ funkcijos, tokios kaip M.2 Q-Release visuose keturiuose M.2 lizduose ir PCIe Slot Q-Release, leidžia lengvai kurti ir atnaujinti sistemą. Išlaisvinkite visą savo sistemos potencialą su ROG STRIX X870E-H GAMING WIFI7.
| Santrauka | ASUS ROG STRIX X870E-H GAMING WIFI7. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: Lizdas AM5, Suderinamos procesorių serijos: AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija. Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 256 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, SATA III, Palaikomi saugojimo įrenginių tipai: HDD ir SSD, RAID lygiai: 0, 1, 10, 5. Ethernet sąsajos tipas: 5 Gigabito Ethernet, Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 7 (802.11be), „Wi-Fi“ standartai: Wi-Fi 7 (802.11be). Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinio šeima: AMD |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://rog.asus.com/motherboards/rog-strix/rog-strix-x870e-h-gaming-wifi7/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,275 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,36 |
| Garso lustas | Realtek ALC1220P |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | AMD X870E |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | ATX |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“ |
| Suderinamos procesorių serijos | AMD Ryzen 7000 serija / AMD Ryzen 8000 serija / AMD Ryzen 9000 serija |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | Lizdas AM5 |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | Lizdas AM5 |
| ECC suderinamumas | Ne ECC |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Nebuferinė atmintis | Taip |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 4 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 8 |
| RAID lygiai | 0/1/10/5 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| Integruota vaizdo plokštė | Ne |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| 12 V maitinimo jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24 kontaktų) | Taip |
| Važiuoklės įsilaužimo jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8 kontaktų) | Taip |
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| Priekinio skydelio jungtis | Taip |
| Korpuso ventiliatoriaus jungčių skaičius | 5 |
| RGB LED kontaktų skaičius | 3 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Temperatūros jutiklių kolektorių skaičius | 1 |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 jungtys | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| S/PDIF išvesties prievadas | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 6 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| USB4 Gen 3x2 prievadų kiekis | 2 |
| „WiFi“ prieigos taško antenos lizdas | 1 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ethernet sąsajos tipas | 5 gigabitų eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| 1-oji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 5.0 |
| 1-asis pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| Antroji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 5.0 |
| Antras pagal dydį M.2 rakto dydis | 22110 |
| 3-ioji aukščiausios kartos M.2 PCI Express | 4.0 |
| 3-ias pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| 4-oji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 4.0 |
| 4-as pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 4 |
| PCI Express x16 (4.x kartos) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (5.x kartos) lizdai | 1 |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Pakuotės gylis | 273 mm |
| Pakuotės aukštis | 68 mm |
| Pakuotės svoris | 2071 g |
| Pakuotės plotis | 353 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 305 mm |
| Antena pridedama | Taip |
| Pridedami laidai | SATA |
| Modelis | ROG STRIX X870E-H ŽAIDIMŲ WIFI7 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,008186 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,56 kg |