-
−11%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
B850M MAX žaidimų belaidis internetas
„B850M MAX GAMING WIFI“ pagrindinės plokštės yra profesionaliai sukurtos taip, kad išnaudotų visą AMD Ryzen™ 9000 serijos procesorių potencialą. „B850M MAX GAMING WIFI“ pagrindinė plokštė suteikia vartotojams ir „pasidaryk pats“ kompiuterių kūrėjams įvairias našumo optimizavimo galimybes, pasitelkiant intuityvią programinę ir aparatinę įrangą. Ji sukurta taip, kad būtų paruošta naudoti su pažangiu dirbtiniu intelektu paremtu kompiuteriu, siūlydama galią ir ryšį, reikalingą reiklioms dirbtinio intelekto programoms.
| Santrauka | ASUS B850M MAX GAMING WIFI. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: Lizdas AM5, Suderinamos procesorių serijos: AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija. Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 256 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, SATA III, Palaikomi saugojimo įrenginių tipai: HDD ir SSD, RAID lygiai: 0, 1, 5, 10. Ethernet sąsajos tipas: Gigabito eternetas, Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax), „Wi-Fi“ standartai: Wi-Fi 6 (802.11ax). Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: micro ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinio šeima: AMD |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/others/b850m-max-gaming-wifi/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,27 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,275 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,07 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Aušinimo tipas | Pasyvus |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | AMD B850 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | mikro ATX |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10 x64“ / „Windows 11“ |
| Suderinamos procesorių serijos | AMD Ryzen 7000 serija / AMD Ryzen 8000 serija / AMD Ryzen 9000 serija |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | Lizdas AM5 |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | Lizdas AM5 |
| ECC suderinamumas | ECC ir ne ECC |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Nebuferinė atmintis | Taip |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 4 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 7 |
| RAID lygiai | 0/1/10/5 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| 12 V maitinimo jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24 kontaktų) | Taip |
| Važiuoklės įsilaužimo jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8 kontaktų) | Taip |
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| Priekinio skydelio jungtis | Taip |
| Korpuso ventiliatoriaus jungčių skaičius | 4 |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| RGB LED kontaktų skaičius | 3 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| S/PDIF išvesties jungtis | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 3 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Linijinis įėjimas | Taip |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| „WiFi“ prieigos taško antenos lizdas | 1 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| 1-oji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 5.0 |
| 1-asis pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| Antroji aukščiausios kartos M.2 PCI Express plokštė | 4.0 |
| Antras pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| 3-ioji aukščiausios kartos M.2 PCI Express | 3.0 |
| 3-ias pagal dydį M.2 rakto dydis | 2280 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x16 (4.x kartos) lizdai | 3 |
| PCI Express x16 (5.x kartos) lizdai | 1 |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Pakuotės gylis | 275 mm |
| Pakuotės aukštis | 67,5 mm |
| Pakuotės svoris | 1383 g |
| Pakuotės plotis | 275 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 244 mm |
| Antena pridedama | Taip |
| Pridedami laidai | SATA |
| Varžtai įtraukti | Taip |
| Svoris | 859 g |
| Modelis | B850M MAX žaidimų belaidis internetas |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006259 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,52 kg |