-
−21%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Prime 850M-A“ belaidis internetas
„ASUS Prime“ serijos pagrindinės plokštės yra profesionaliai sukurtos taip, kad išnaudotų visą „AMD Ryzen™ 9000“ serijos procesorių potencialą. „PRIME B850M-A WIFI“ pagrindinė plokštė suteikia vartotojams ir „pasidaryk pats“ kompiuterių kūrėjams įvairias našumo optimizavimo galimybes, pasitelkiant intuityvias programinės ir programinės įrangos funkcijas. Ji sukurta taip, kad būtų paruošta dirbti su pažangiu dirbtinio intelekto kompiuteriais, siūlydama galią ir ryšį, reikalingą reiklioms dirbtinio intelekto programoms.
| Santrauka | ASUS PRIME B850M-A WIFI. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: Lizdas AM5, Suderinamos procesorių serijos: AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija. Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 256 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, SATA III, Palaikomi saugojimo įrenginių tipai: HDD ir SSD, RAID lygiai: 0, 1, 5, 10. Ethernet sąsajos tipas: 2,5 gigabito eternetas, Greitas eternetas, Gigabito eternetas, Geriausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6E (802.11ax). Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: micro ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinys: AMD |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/prime/prime-b850m-a-wifi/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,275 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,28 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,065 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | AMD B850 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | mikro ATX |
| Produkto spalva | Daugiaspalvis |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10 x64“ / „Windows 11“ |
| Suderinamos procesorių serijos | AMD Ryzen 7000 serija / AMD Ryzen 8000 serija / AMD Ryzen 9000 serija |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | Lizdas AM5 |
| ECC suderinamumas | ECC ir ne ECC |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomas atminties taktinis dažnis (maks.) | 8000 MHz |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Nebuferinė atmintis | Taip |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 4 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 7 |
| RAID lygiai | 0/1/10/5 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| 12 V maitinimo jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24 kontaktų) | Taip |
| Važiuoklės įsilaužimo jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8 kontaktų) | Taip |
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| Korpuso ventiliatoriaus jungčių skaičius | 3 |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| CPU ventiliatoriaus jungčių skaičius | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| S/PDIF išvesties jungtis | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
| DisplayPort kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Linijinis įėjimas | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| „WiFi“ prieigos taško antenos lizdas | 2 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ethernet sąsajos tipas | 2,5 gigabito eterneto / greitojo eterneto / gigabito eterneto |
| Ethernet LAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| PCI Express x16 (4.x kartos) lizdai | 1 |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Pakuotės gylis | 275 mm |
| Pakuotės aukštis | 67,5 mm |
| Pakuotės svoris | 1520 g |
| Pakuotės plotis | 275 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Ūgis | 50 mm |
| Plotis | 244 mm |
| Antena pridedama | Taip |
| Svoris | 930 g |
| Modelis | PRIME B850M-A WIFI |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006412 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,52 kg |