Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
B650-E belaidis internetas
„ASUS TUF GAMING B650-E WIFI“ apjungia visus svarbiausius naujausio „AM5 Socket for AMD Ryzen™“ stalinių kompiuterių procesorių elementus ir sujungia juos su žaidimams pritaikytomis funkcijomis bei įrodytu patvarumu. Sukurta naudojant karinės klasės komponentus, patobulintą maitinimo sprendimą ir išsamią aušinimo sistemą, ši pagrindinė plokštė pranoksta lūkesčius, užtikrindama patikimą ir stabilų našumą maratono žaidimams. „TUF GAMING“ pagrindinės plokštės taip pat atliekami griežti patvarumo bandymai, siekiant užtikrinti, kad jos atlaikytų sąlygas, kuriomis kitos gali sugesti. Estetiškai šis modelis pasižymi tvirtais, balkšvai juodos spalvos ir geometriniais dizaino elementais, atspindinčiais „TUF GAMING“ serijai būdingą patikimumą ir stabilumą.
IŠMANUS VALDYMAS
Išsamūs valdikliai yra „ASUS TUF GAMING“ serijos pagrindas. „TUF GAMING B650“ pagrindinė plokštė turi lanksčius įrankius, skirtus kiekvienam jūsų sistemos aspektui suderinti, leidžiančius atlikti našumo pakeitimus, kad jie idealiai atitiktų jūsų darbo būdą ir maksimaliai padidintų produktyvumą.
CPU našumo padidinimas
AMD „Precision Boost Overdrive“ (PBO) technologija optimizuoja procesoriaus srovės ir įtampos sąnaudas, kad būtų galima oportunistiškai padidinti našumą. Agresyviai reguliuodamas PBO parametrus, AMD algoritmas gali panaudoti patikimą pagrindinės plokštės maitinimo sprendimą ir dar labiau padidinti našumą.
NEĮTIKĖTINAS NAŠUMAS
Patobulintos maitinimo sistemos ir išsamios aušinimo galimybės, skirtos naujausiems AMD procesoriams, bei greitesnės atminties ir saugyklos palaikymas, TUF GAMING B650 pagrindinės plokštės yra puikus pagrindas jūsų kitai didelio branduolių skaičiaus AMD kovos sistemai.
Komandinės galios pakopos
8 (60 A) + 2 (60 A) galios pakopos yra skirtos atlaikyti 60 amperų srovę, sujungiant aukštos ir žemos pusės MOSFETUS ir tvarkykles į vieną korpusą, kad būtų užtikrinta galia, efektyvumas ir stabilus veikimas visiems suderinamiems AMD procesoriams.
| Santrauka | ASUS TUF GAMING B650-E WIFI. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: Lizdas AM5, Palaikomi procesoriaus lizdai: Lizdas AM5. Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 192 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, SATA III, Palaikomi saugojimo įrenginių tipai: HDD ir SSD, RAID lygiai: 0, 1, 10. Ethernet sąsajos tipas: 2,5 gigabito Ethernet, Populiariausias „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6E (802.11ax), „Wi-Fi“ standartai: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinys: AMD |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-b650-e-wifi/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,355 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,275 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | AMD B650 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | ATX |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10 x64“ / „Windows 11“ |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | Lizdas AM5 |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | Lizdas AM5 |
| ECC suderinamumas | ECC ir ne ECC |
| Maksimali vidinė atmintis | 192 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomas atminties taktinis dažnis (maks.) | 8000 MHz |
| Palaikomi atminties takto greičiai | 4800/5000/5200/5400/5600/5800/6000/6200/6400/6600/6800/7000/7200/7600/7800/8000 MHz |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Nebuferinė atmintis | Taip |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 4 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 7 |
| RAID lygiai | 0/1/10 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| Integruota vaizdo plokštė | Ne |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| 12 V maitinimo jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24 kontaktų) | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8 kontaktų) | Taip |
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| Korpuso ventiliatoriaus jungčių skaičius | 4 |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Periferinių įrenginių (Molex) maitinimo jungtys (4 kontaktų) | 1 |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 jungtys | 1 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| „WiFi“ prieigos taško antenos lizdas | 1 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ethernet sąsajos tipas | 2,5 gigabito eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / Wi-Fi 4 (802.11n) / Wi-Fi 5 (802.11ac) / Wi-Fi 6 (802.11ax) / Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x1 (4.x kartos) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (4.x kartos) lizdai | 3 |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Pakuotės gylis | 273 mm |
| Pakuotės aukštis | 68 mm |
| Pakuotės svoris | 1362 g |
| Pakuotės plotis | 338 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 305 mm |
| Modelis | TUF GAMING B650-E WIFI |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 5 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,008103 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,94 kg |