-
−1%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„ASRock X“ serijos pagrindinė plokštė siūlo aukštos kokybės sprendimą, suderinantį našumą ir universalumą kompaktiškame korpuse. Ji puikiai tinka įvairioms užduotims – nuo profesionalaus našumo iki kasdienio naudojimo, užtikrindama puikų balansą tarp prieinamos kainos, patikimumo ir efektyvumo.
Maitinimo fazės projektavimas
Pasižymi tvirtais komponentais ir visiškai sklandžiu energijos tiekimu procesoriui, todėl žaidėjams siūlomas geresnis našumas.
Dr. MOS
„Dr.MOS“ yra integruota galios pakopa, optimizuota sinchroniniam įtampos mažinimui, tiekianti didesnę srovę ir geresnį šiluminį efektyvumą nei tradiciniai MOSFET tranzistoriai, taip užtikrinant didesnį stabilumą.
6 sluoksnių PCB
6 sluoksnių PCB užtikrina stabilius signalo pėdsakus ir maitinimo formas, todėl atminties spartinimas užtikrina žemesnę temperatūrą ir didesnį energijos vartojimo efektyvumą! Taigi, ji gali palaikyti naujausius atminties modulius, pasižyminčius didžiausiu atminties našumu!
DDR5 XMP ir EXPO palaikymas
Remiantis „sukurta stabiliam ir patikimam“ projektavimo koncepcija, „ASRock“ nedaro kompromisų dėl jokių detalių. Ši pagrindinė plokštė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, todėl entuziastai gali mėgautis DDR5 atminties spartinimo našumu, įjungdami iš anksto patikrintus profilius. Įsitikinkite, kad atminties moduliai palaiko „Intel® XMP“ / „AMD EXPO™“, ir spartinimas gali būti prieinamas, malonus ir visiškai be jokių rūpesčių.
CIe Gen5 Blazing M.2
„Blazing M.2“ palaiko naujausią „PCI Express 5.0“ standartą, todėl, palyginti su ankstesnės kartos procesoriais, gali pasiekti dvigubai didesnį pralaidumą ir kvapą gniaužiantį 128 Gb/s perdavimo greitį, todėl jis yra pasirengęs atskleisti visą būsimų itin greitų SSD diskų potencialą.
Aliuminio radiatorius
Pirmas dalykas, kuris patraukia akį, yra optimizuotas aliuminio radiatoriaus dizainas. Radiatoriai yra labai svarbūs efektyviam šilumos išsklaidymui, ypač esant dideliems darbo krūviams, pavyzdžiui, žaidžiant žaidimus ar atliekant produktyvias užduotis. Pagrindinė plokštė su radiatoriais gali efektyviai valdyti šiluminį našumą, todėl nesunkiai užtikrina sistemos stabilumą ir ilgaamžiškumą.
„Dragon“ 2,5 Gb/s LAN
Išmanioji 2,5 Gb/s LAN platforma sukurta maksimaliam tinklo našumui, atsižvelgiant į aukštus namų tinklų, turinio kūrėjų, internetinių žaidėjų ir aukštos kokybės srautinio perdavimo medijos reikalavimus. Padidinkite tinklo našumą iki 2,5 karto didesniu pralaidumu, palyginti su standartiniu gigabitiniu Ethernet, ir mėgaukitės greitesniu ir nepriekaištingu ryšio palaikymu žaidžiant, perduodant failus ir kuriant atsargines kopijas.
Priekinis USB 3.2 Gen1 Type-C
Priekinė USB 3.2 Gen1 Type-C jungtis užtikrina iki 5 Gbps duomenų perdavimo spartą ir naujos kartos grįžtamąjį USB dizainą kompiuterio korpuso priekiniame skydelyje.
POLICHROME RGB
Ši pagrindinė plokštė turi integruotas ir adresuojamas RGB jungtis, kurios leidžia prie pagrindinės plokštės prijungti suderinamus LED įrenginius, tokius kaip juostelės, procesoriaus ventiliatoriai, aušintuvai, korpusai ir pan. Vartotojai taip pat gali sinchronizuoti RGB LED įrenginius su „Polychrome RGB Sync“ sertifikuotais priedais, kad sukurtų savo unikalius apšvietimo efektus.
SignalRGB
„SignalRGB“ sujungia jūsų RGB įrenginius, siūlydama sklandų pritaikymą, į žaidimą reaguojančius efektus, makro automatizavimą ir sistemos stebėjimą. Oficiali partnerystė suteikia „ASRock“ pagrindinėms plokštėms pažangią apšvietimo valdymo funkciją, pagerina suderinamumą su įvairiais RGB įrenginiais ir suteikia didesnį pritaikymo lankstumą.
Sustiprintas plieninis lizdas
[PCIe 5.0 versija]
Sutvirtintas plieninis lizdas gali palaikyti PCI Express 5.0 standartą. Įvairūs privalumai:
✔ Papildomi tvirtinimo taškai
✔ Tvirtesnis užsegimas
✔ Užtikrinkite signalo stabilumą
✔ Įsitikinkite, kad sunkios vaizdo plokštės yra tinkamai įdiegtos.
Dvigubos grafikos išvestys
Su dviem dažniausiai naudojamomis jungtimis! Su HDMI + DisplayPort deriniu dabar turite daugiau grafikos išvesties parinkčių.
| Santrauka | Asrock B850M-X R2.0. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: Lizdas AM5, Suderinami procesorių serijos: AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija. Palaikomi atminties tipai: DDR5-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 128 GB, Atminties lizdų tipas: DIMM. Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos: M.2, SATA III. Ethernet sąsajos tipas: 2.5 Gigabito Ethernet, LAN valdiklis: Dragon RTL8125BG. Komponentas: PC, Pagrindinės plokštės formos koeficientas: micro ATX, Pagrindinės plokštės lustų rinkinio šeima: AMD |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asrock.com/MB/AMD/B850M-X%20R2.0/index.asp#Apžvalga |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,3 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,265 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Komponentas skirtas | Kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | AMD B850 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | mikro ATX |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10 x64“ / „Windows 11 x64“ |
| Suderinamos procesorių serijos | AMD Ryzen 7000 serija / AMD Ryzen 8000 serija / AMD Ryzen 9000 serija |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | Lizdas AM5 |
| ECC suderinamumas | ECC ir ne ECC |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Nebuferinė atmintis | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| ATX maitinimo jungtis (24 kontaktų) | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8 kontaktų) | Taip |
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungčių skaičius | 2 |
| EPS maitinimo jungčių skaičius (8 kontaktų) | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet sąsajos tipas | 2,5 gigabito eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| LAN valdiklis | Drakonas RTL8125BG |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 1 |
| PCI Express x1 (4.x kartos) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (4.x kartos) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (5.x kartos) lizdai | 1 |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Gylis | 226 mm |
| Plotis | 244 mm |
| Modelis | B850M-X R2.0 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00553 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,29 kg |