ASUS Vivobook 16 M1605NAQ-MB116 Ryzen 5 1500 16.0" WUXGA IPS lygio ekranas 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon G
Prekės kodas: 6-M1605NAQ-MB116
ASUS Vivobook 16 M1605NAQ-MB116 Ryzen 5 1500 16.0" WUXGA IPS lygio ekranas 60Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon Graphics WLAN + Bluetooth 720p internetinė kamera 42Wh baterija Be OS Indija Juoda
Prekės kodas: 6-M1605NAQ-MB116
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
54395
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
L2 cache 3 MB
Processor generation AMD Ryzen 100 Series
L3 cache 16 MB
Processor threads 12
Processor boost frequency 4.55 GHz
Processor manufacturer AMD
Processor model 150
Processor family AMD Ryzen™ 5
Processor cores 6
Processor cache type L2 & L3
Processor frequency 3.3 GHz
On-board graphics card Yes
On-board graphics card model AMD Radeon Graphics
Internal memory 16 GB
Internal memory type DDR5-SDRAM
Memory form factor On-board + SO-DIMM
Colour name Indie Black
Housing material Plastic
Product type Laptop
Product colour Black
USB Power Delivery (USB PD) Yes
AC adapter frequency 50 - 60 Hz
AC adapter power 68 W
USB Type-C charging port Yes
AC adapter output voltage 20 V
AC adapter input voltage 100 - 240 V
AC adapter output current 3.4 A
Password protection Yes
Trusted Platform Module (TPM) Yes
Width 358.7 mm
Height 19.9 mm
Depth 249.5 mm
Weight 1.88 kg
Bluetooth version 5.4
Wi-Fi standards Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Yes
Top Wi-Fi standard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Antenna type 2x2
Colour gamut 45%
Anti-glare screen Yes
Touchscreen No
RGB colour space NTSC
Display brightness 300 cd/m²
Maximum refresh rate 60 Hz
Panel type IPS-Level
Screen to body ratio 86%
Display diagonal 40.6 cm (16")