Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | MSI MAG 274F. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 0,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.cn/Monitor/MAG-274F/Overview |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,445 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,685 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,13 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 86 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 81 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 101 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 55,68–218,16 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 101 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–200 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 597,888 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 336,312 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso įvestis | Ne |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.2a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 38 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2205886 |
| Įėjimo srovė | 3 A |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 249,7 mm |
| Gylis (be stovo) | 62,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 438,5 mm |
| Aukštis (be stovo) | 362,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 4200 g |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Pakuotės gylis | 127 mm |
| Pakuotės aukštis | 448 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 6250 g |
| Pakuotės plotis | 683 mm |
| Pridedami laidai | HDMI/Maitinimas |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2205886/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2205886 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | MAG 274F |
| Modelio pavadinimas | MAG 274F |
| Pridedami priedai | 1 x HDMI™ laidas (2.0), 1 x maitinimo laidas (C13), 1 x maitinimo adapteris, 1 x trumpas vadovas |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03963 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 4,2 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 6,4 kg |