- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Aukščiausios kokybės MSI MPG serija sukurta žaidėjams, kuriems reikalingas puikus našumas ir elegantiškas dizainas. Kiekvienas produktas pasižymi pažangiausia estetika ir ryškiomis spalvomis, atspindinčiomis MPG įsipareigojimą išskirtiniam dizainui. Optimizuotos konfigūracijos leidžia MPG sukurti vizualiai įspūdingą ir galingą žaidimų patirtį, kuri pirmauja tendencijose.
| Santrauka | MSI MPG 346CQRF X24. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), Ekrano raiška: 3440 x 1440 pikselių, HD tipas: „UltraWide Quad HD“, Reakcijos laikas: 0,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 2.0. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Monitor/MPG-346CQRF-X24 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,49 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,99 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,17 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 71,52–357,6 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–240 Hz |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 400 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 34 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Itin platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB šakotuvo versija | 2.0 |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 98 W |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB išsiuntimo prievado tipas | USB A tipo / USB B tipo |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 110 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–15 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 54 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 31 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 278,3 mm |
| Gylis (be stovo) | 111,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 537,9 mm |
| Aukštis (be stovo) | 363,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 7900 g |
| Plotis (su stovu) | 808 mm |
| Plotis (be stovo) | 808 mm |
| Pakuotės gylis | 170 mm |
| Pakuotės aukštis | 492 mm |
| Pakuotės svoris | 12000 g |
| Pakuotės plotis | 995 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort / HDMI / Maitinimas / USB C tipo |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Varžtai įtraukti | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2343643/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2343643 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | MPG 346CQRF X24 |
| Modelio pavadinimas | MPG 346CQRF X24 |
| Pridedami priedai | 1 x HDMI laidas (2.1), 1 x DisplayPort laidas (1.4a), 1 x maitinimo laidas (C13), 1 x trumpas vadovas, 1 x USB C tipo laidas, 1 x USB B tipo į A tipo laidas, 4 x stovo varžtai. |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08247 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 7,9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 12,5 kg |