- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
21:9 „UltraWide™“ WQHD (3440 x 1440) lenktas monitorius puikiai tinka darbui. Platus ekranas leidžia matyti viską, su kuo dirbate, viename ekrane atidarius kelis langus.
Pasinerkite į ryškių spalvų pasaulį su HDR10, kuris pagerina vaizdo kokybę ir iki 99 % sRGB spalvų gamos aprėptį, kad žaidimai taptų išskirtiniai.
Galite pritaikyti darbo sritį padaliję ekraną arba vos keliais pelės spustelėjimais koreguodami pagrindines monitoriaus parinktis.
„OnScreen Control“ palaiko „Picture-by-Picture“ (PbP) funkciją, leidžiančią sukonfigūruoti monitorių taip, kad jis rodytų turinį iš dviejų atskirų įvesties šaltinių. Žaiskite, žiūrėkite, transliuokite arba dirbkite iš kelių įvesties šaltinių vienu metu viename ekrane.
Sklandžiai prijunkite išorinius įrenginius arba įkraukite nešiojamąjį kompiuterį naudodami USB Type-C™4 jungtį su iki 65 W maitinimo galia.
Žiūrėkite į monitorių ilgesnį laiką. Skaitymo režimas sukuria optimalias skaitymo sąlygas, sumažindamas mėlynos šviesos kiekį.
Užtikrintai prisijunkite. Šis itin plataus formato monitorius turi ne tik USB Type C™ jungtį, bet ir du HDMI prievadus, du USB prievadus, „DisplayPort“ ir ausinių lizdą.
Ergonomiškas stovas leidžia lengvai ir patogiai reguliuoti ekrano aukštį ir pakreipimą optimalioje padėtyje.
| Santrauka | LG 34WR55QK-B. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), Ekrano raiška: 3440 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas USB šakotuvas. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/us/monitors/lg-34wr55qk-b-ultrawide-monitor |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,52 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,985 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,21 |
| Spalvų gama | 99 % |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 34 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 86 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR efektas / platus dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,2318 x 0,2318 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Išmanieji režimai | Energijos taupymas |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 65 W |
| USB A tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 45 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 28 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 259,08 mm |
| Gylis (be stovo) | 91,44 mm |
| Aukštis (su stovu) | 568,96 mm |
| Aukštis (be stovo) | 358,14 mm |
| Svoris (su stovu) | 6894,6 g |
| Svoris (be stovo) | 4989,51 g |
| Plotis (su stovu) | 810,26 mm |
| Plotis (be stovo) | 810,26 mm |
| Pakuotės gylis | 10,82 mm |
| Pakuotės aukštis | 523,24 mm |
| Pakuotės svoris | 10296,5 g |
| Pakuotės plotis | 985,52 mm |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodos spalvos stabilizatorius, DAS režimas |
| Vaizdas prie vaizdo (PbP) | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2075572/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2075572 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 34WR55QK |
| Modelio pavadinimas | 34WR55QK-B |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,10953 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 6,9 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 10,3 kg |