Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | LG 34G600A-B. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), Ekrano raiška: 3440 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,53 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.05 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,23 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 24 bitų |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 34 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 86 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Ne |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių tankis | 110 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,07725 x 0,23175 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1800R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas KVM jungiklis | Ne |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Mikrofono įėjimas | Ne |
| Kompiuterio garso įvestis | Ne |
| „Bluetooth“ | Ne |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 110 mm |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–15 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 50 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 32 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos gaminių energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo registro (EPREL) kodas | 2308842 |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 44 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 249,1 mm |
| Gylis (be stovo) | 91,5 mm |
| Aukštis (su stovu) | 470,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 358,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 10000 g |
| Svoris (be stovo) | 5800 g |
| Plotis (su stovu) | 809 mm |
| Plotis (be stovo) | 809 mm |
| Pakuotės gylis | 232 mm |
| Pakuotės aukštis | 529 mm |
| Pakuotės svoris | 13000 g |
| Pakuotės plotis | 1053 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort / HDMI / Maitinimas |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Diegimo kompaktinis diskas | Ne |
| Rankinis | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas stabilizatorius, kryželis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | Nepalaikoma |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2308842/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 2308842 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,128 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 10 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 13 kg |