Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greitas reagavimas. Įsitraukimas į visą ekraną.
Šis „UltraGear™“ monitorius užtikrina greitą ir įtraukiantį žaidimą 32 colių įstrižainės išlenktame QHD ekrane su 180 Hz atnaujinimo dažniu ir 1 ms atsako trukme. AMD „FreeSync™“ užtikrina sklandų veiksmą be plyšimų, o HDR10 ir iki 99 % sRGB aprėptis suteikia ryškias spalvas.
32 colių QHD išlenktas ekranas (1000R)
Pasinerkite į kiekvieną detalę su 32 colių QHD (2560 x 1440) išlenktu ekranu. 1000R išlinkis įtraukia jus į veiksmą, išplečia matymo lauką, kad galėtumėte giliau pasinerti ir gauti daugiau ekrano erdvės žaidimams, daugiafunkciniam darbui ar transliacijoms be vargo.
HDR10 ir iki 99 % sRGB spalvų
Mėgaukitės ryškiais, sodriais vaizdais su HDR10 palaikymu ir iki 99 % sRGB spalvų gamos aprėptimi. Nesvarbu, ar žaidžiate žaidimus, transliuojate turinį, ar kuriate, spalvos išlieka sodrios ir įspūdingos – kiekvienoje scenoje atskleidžiama daugiau detalių, kad patirtis būtų dinamiškesnė ir vizualiai stulbinanti.
Patirkite sklandų judesį su 180 Hz
Dėl greito 180 Hz atnaujinimo dažnio kadrų perėjimai bus sklandesni. Nesvarbu, ar dirbate, ar žaidžiate žaidimus, mėgaukitės sklandesniais vaizdais su mažesniu ekrano mirgėjimu ir judesio suliejimu.
1 ms atsako dažnis (GtG) ryškiam žaidimui
1 ms atsako laikas (GtG) išlaiko greito žaidimo ryškumą, sumažindamas vaizdo suliejimą ir šešėliavimą. Nesvarbu, ar sekate priešus, ar lenktyniaujate iki finišo, kiekvienas kadras išlieka ryškus – tai suteikia pranašumą tada, kai to labiausiai reikia.
AMD FreeSync™
Mėgaukitės sklandžiu žaidimu be plyšinėjimo su „AMD FreeSync™“. Sumažindamas ekrano plyšinėjimą, mirgėjimą ir įvesties delsą – net HDR scenose – šis „UltraGear™“ užtikrina sklandų ir greitai reaguojantį veikimą, kad galėtumėte varžytis ir mėgautis kinematografinės kokybės vaizdais.
Veiksmas, kai tik įvyksta
Dinaminė veiksmų sinchronizacija sumažina įvesties delsą, kad reakcijos būtų greitesnės – galite reaguoti į kiekvieną judesį, kadrą ar posūkį iš karto.
Juodas stabilizatorius
Juodos spalvos stabilizatorius paryškina tamsias scenas, padėdamas žaidėjams pastebėti šešėliuose besislepiančius priešus ir greitai reaguoti į staigius blyksnius – taip kiekviename mūšyje išliksite vienu žingsniu priekyje.
Tikslumo su kryželiu pranašumas
„Crosshair“ suteikia tikslumo pranašumą su centre esančiu taikikliu, kuris pagerina matomumą ir tikslumą, taip padidinant tikslumą pirmojo asmens šaudyklės žaidimuose.
„Battlestation“ atnaujinimas, pritaikomas prie žaidėjo specifikacijų
Išnaudokite visas galimybes su siauru rėmeliu, trijose pusėse praktiškai be rėmelių 32 colių ekranu. Elegantiškas ir plonas „UltraGear“ dizainas siūlo reguliuojamo aukščio, pakreipimo ir pasukimo valdymą, kad galėtumėte optimizuoti savo konfigūraciją.
| Santrauka | LG 32G600A-B. Ekrano įstrižainė: 81,3 cm (32"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/us/monitors/lg-32g600a-b-gaming-monitor |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,49 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,89 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,185 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 32 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR efektas / platus dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Ne |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,272 x 0,272 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1000R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort išvesties kiekis | 1 |
| DisplayPort išvesties versija | 1.4 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 100 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 25 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 259,6 mm |
| Gylis (be stovo) | 110,3 mm |
| Aukštis (su stovu) | 459,9 mm |
| Aukštis (be stovo) | 421,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 6700 g |
| Svoris (be stovo) | 4400 g |
| Plotis (su stovu) | 702,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 702,5 mm |
| Pakuotės gylis | 180 mm |
| Pakuotės aukštis | 500 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 8900 g |
| Pakuotės plotis | 780 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort/HDMI |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2378019/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| EPREL registracijos numeris | 2378019 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 32G600A |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08068 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 6,7 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 9,1 kg |