-
−4%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Aiškumas su 8,29 milijono pikselių
Su 4K UHD (3840x2160) VA ir trijose pusėse be rėmelių dizainu, jis leidžia jums sukurti darbo vietą su keturis kartus didesne nei „Full HD“ ekrano raiška, tuo pačiu metu redaguojant kelis takelius nedidinant ar nesutrumpinant laiko juostų.
Tikros spalvos, kuriomis pasitiki profesionalai
„UltraFine“ suderinamas su pramonės standartu HDR10 (didelis dinaminis diapazonas), pagrįstu DCI-P3 90 % spalvų gama, palaikančiu konkrečius spalvų ir ryškumo lygius, leidžiančius kūrėjams patirti vaizdinį aiškumą su tiksliomis turinio spalvomis ir smulkiomis detalėmis.
Gilesnė juoda spalva detalėms
Didelis kontrasto santykis perteikia smulkias detales be trikdžių net ir tamsiuose vaizduose. VA technologija užtikrina nuoseklų spalvų atkūrimą ekrane nuo krašto iki krašto ir perteikia jūsų vaizdinę išraišką.
„Viskas viename“ USB-C
USB-C jungtis palaiko ekrano jungimą, duomenų perdavimą ir 90 W įrenginio įkrovimą vienu metu, užtikrindama sklandų nešiojamojo kompiuterio palaikymą per vieną laidą.
Kelios jungtys iš „Mac“ įrenginio į kompiuterį
Pradedantieji ir profesionalai paprastai turi daug pavarų. Sujunkite įvairius įrenginius ir pasiekite darbo efektyvumą.
Įtraukiantis garsas
Įtraukianti vizualinė patirtis su „Waves MaxxAudio“ – puikiai tinka viskam – nuo populiarių filmų iki nuotykių žaidimų. Kiekviena scena atrodo sodresnė, su didesniu gyliu ir detalumu.
Greitai perjunkite
„LG Switch“ programėlė optimizuoja monitorių tiek darbui, tiek gyvenimui. Nesunkiai pritaikykite pageidaujamą vaizdo kokybę ir ryškumą, taip pat galite padalinti ekraną į 11 parinkčių ir greitai paleisti vaizdo skambučių platformą, todėl tai dar patogiau.
Netvarkingas, plonas dizainas
Trijų pusių dizainas praktiškai be rėmelių su L formos stovu be užgriozdinimo ir pilnai reguliuojamu pagrindu, leidžiančiu pasukti, pakreipti, sukti horizontaliai ir reguliuoti aukštį. Jis sukurtas taip, kad sutaupytų vietos ant stalo, padidintų jūsų darbo eigą ir padėtų ilgiau išlikti susikaupusiam redaguojant vaizdo įrašus ir vaizdinę medžiagą.
| Santrauka | LG 32U720A-B. Ekrano įstrižainė: 81,3 cm (32"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/uk/monitors/uhd-4k-5k/32u720a-b/?srsltid=AfmBOootg7jpfUg1HMjJrM2kRyb4U8K0rfvB92NKfpQ4iqrtFYwoyv_i |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,215 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,82 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,5 |
| Foninio apšvietimo tipas | Edge-Lit |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Spalvų gama | 90 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 32 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR efektas / platus dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių tankis | 139,87 ppi |
| Pikselių žingsnis | 0,06053 x 0,18159 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Išmanieji režimai | Energijos taupymas |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Rinkos pozicionavimas | Nuotraukų redagavimas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas KVM jungiklis | Ne |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort išvesties versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 90 W |
| „Bluetooth“ | Ne |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 20 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 35 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Įėjimo srovė | 9 A |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 34,6 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (su stovu) | 250 mm |
| Gylis (be stovo) | 45,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 597,8 mm |
| Aukštis (be stovo) | 420,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 8100 g |
| Svoris (be stovo) | 5200 g |
| Plotis (su stovu) | 714,3 mm |
| Plotis (be stovo) | 714,3 mm |
| Pakuotės gylis | 507 mm |
| Pakuotės aukštis | 219 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 10700 g |
| Pakuotės plotis | 821 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI / USB C tipo |
| Rankinis | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Ne |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Pasukama ranka | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas stabilizatorius |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2310474/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2310474 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | 32U720A |
| Modelio pavadinimas | 32U720A-B |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,08815 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 8,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 11 kg |