Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LM27-U401A“. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas USB šakotuvas. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://display.dahuasecurity.com/consumer/en/products/productDetail?product_id=139657 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,478 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,703 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,195 |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3/NTSC/sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 95 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 69 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 85 % |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 100 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| USB B tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 65 W |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 2 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 130 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90° |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | 3–21 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Dabartinis įvertinimas | 5 A |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 25 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 25 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 60 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Gylis (be stovo) | 200 mm |
| Aukštis (be stovo) | 540,7 mm |
| Svoris (be stovo) | 5400 g |
| Plotis (be stovo) | 613,7 mm |
| Pakuotės gylis | 193 mm |
| Pakuotės aukštis | 481 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 7600 g |
| Pakuotės plotis | 698 mm |
| Pridedami laidai | HDMI / USB C tipo |
| Rankinis | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1815215/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1815215 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | DHI-LM27-U401A |
| Modelio pavadinimas | LM27-U401A |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0655266 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 5,4 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,1 kg |