Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LM30-E330CW“. Ekrano įstrižainė: 76,2 cm (30"), Ekrano raiška: 2560 x 1080 pikselių, HD tipas: WFHD, Ekrano technologija: LCD, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Balta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/mena/products/All-Products/Display--Control/Monitors/Gaming-Series/LM30-E330CW=V1 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,445 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,815 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,25 |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Spalvų gamos standartas | NTSC/sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 30 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 76 cm |
| Ekrano raiška | 2560 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| Miglos dažnis | 25 % |
| HD tipo | WFHD |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 85 % |
| Skydelio tipas | VA |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 2560 x 1080 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Balta |
| Priekinio rėmelio spalva | Balta |
| Apšviestas stovas | Ne |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Balta |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| „Bluetooth“ | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 115 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -25–25 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 25,8 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo srovė | 4 A |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 40 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 36 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 18,7 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 8,17 mm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 8,17 mm |
| Gylis (su stovu) | 269,3 mm |
| Gylis (be stovo) | 121,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 536,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 317,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 5840 g |
| Plotis (su stovu) | 701,1 mm |
| Plotis (be stovo) | 701,1 mm |
| Pakuotės gylis | 450 mm |
| Pakuotės aukštis | 248 mm |
| Pakuotės svoris | 8710 g |
| Pakuotės plotis | 817 mm |
| Pridedami laidai | DisplayPort |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Automatinis ryškumo valdymas | Ne |
| Atitikties sertifikatai | CE / Elektromagnetinio suderinamumo (EMS) / Žemos įtampos direktyva (LVD) |
| Elektroninis vadovas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2109285/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2109285 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | LM30-E330CW |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,09067 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 5,84 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,65 kg |