-
−14%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LM24-C201P“. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Produkto spalva: Pilka. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/fr/products/All-Products/Display--Control/Monitors/Commercial-Series/LM24-C201P |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,47 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,61 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,155 |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gamos standartas | NTSC |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 61 cm |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| Miglos dažnis | 25 % |
| HD tipo | „Full HD“ |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 72 % |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Pilka |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Pilka |
| Apšviestas stovas | Ne |
| Rinkos pozicionavimas | Biuras |
| Produkto spalva | Pilka |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| „Bluetooth“ | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| LED indikatoriai | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–15 ° |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 17 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo srovė | 2 A |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 24 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 17 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–50 °C |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 15 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 2 mm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 2 mm |
| Gylis (su stovu) | 222,7 mm |
| Gylis (be stovo) | 34,2 mm |
| Aukštis (su stovu) | 426,6 mm |
| Aukštis (be stovo) | 318,7 mm |
| Svoris (su stovu) | 2880 g |
| Plotis (su stovu) | 538,8 mm |
| Plotis (be stovo) | 538,8 mm |
| Pakuotės gylis | 151 mm |
| Pakuotės aukštis | 468 mm |
| Pakuotės svoris | 4560 g |
| Pakuotės plotis | 609 mm |
| Pridedami laidai | HDMI |
| Rankinis | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Automatinis ryškumo valdymas | Ne |
| Atitikties sertifikatai | CE / Elektromagnetinio suderinamumo (EMS) / Žemos įtampos direktyva (LVD) |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2059552/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2059552 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04444 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 2,88 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,59 kg |