- Nauja
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„TUF Gaming VG34VQL3A“ – tai 34 colių įstrižainės itin plataus formato QHD (3440 x 1440) 1500R lenktas žaidimų monitorius su 180 Hz atnaujinimo dažniu ir 1 ms GTG atsako laiku, užtikrinančiu itin įtraukiančius žaidimus. „ASUS Extreme Low Motion Blur“ ir „AMD FreeSync™ Premium Pro“ užtikrina sklandų žaidimą. Be to, jame taip pat įdiegta „DisplayHDR 400“ technologija, palaikanti HDR10 formatą ir apimanti 125 % sRGB spalvų gamą, kad būtų užtikrintas puikus kontrastas ir tikroviškos spalvos. PAGRINDINĖS ŽAIDIMŲ SPECIFIKACIJOS. 180 Hz atnaujinimo dažnis ir 1 ms (GTG) atsako laikas „TUF Gaming VG34VQL3A“ monitorius užtikrina stulbinančius vaizdus iš visų kampų, o 1500R išlinkis užtikrina, kad kiekvienas taškas būtų vienodai nutolęs nuo akių. 180 Hz atnaujinimo dažnis panaikina vėlavimą ir judesio suliejimą, suteikdamas jums pranašumą šaudyklėse iš pirmojo asmens, lenktynių žaidimuose, realaus laiko strategijos žaidimuose ir sporto žaidimuose. Šis itin greitas atnaujinimo dažnis leidžia žaisti aukščiausiais vaizdo nustatymais ir akimirksniu reaguoti į tai, kas rodoma ekrane, kad galėtumėte pirmieji smūgiuoti. PAGRINDINĖS ŽAIDIMŲ SPECIFIKACIJOS. ADAPTIVE-SYNC „AMD FreeSync Premium Pro“ technologija, palaikoma per DP ir HDMI prievadus, užtikrina kintamą atnaujinimo dažnį, kad žaidžiant būtų užtikrintas mažas delsos laikas, vaizdas be mirgėjimo ir plyšinėjimo. AUKŠTAS DINAMINIS DIAPAZONAS „TUF Gaming VG34VQL3A“ naudoja HDR technologiją, kad perteiktų ryškesnes spalvas ir didesnį kontrasto lygį, palyginti su tradiciniais monitoriais. IŠSKIRTINĖ ŽAIDIMŲ FUNKCIJA YPATINGAI MAŽAS JUDESIO SUTEKĖJIMAS (ELMB) ASUS „Extreme Low Motion Blur“ (ELMB) technologija užtikrina 1 ms MPRT atsako laiką, kad pašalintų išsiliejimą ir judesio suliejimą. Ji judančius objektus padaro dar ryškesnius, todėl žaidimas yra sklandesnis ir reaguoja greičiau. *Idealiai tinka greito tempo žaidimams, geriau veikia esant didesniam nei 85 Hz dažniui. IŠSKIRTINĖ ŽAIDIMŲ FUNKCIJA KINTAMA PERGALĖ Integruota ASUS kintamo perkrovimo technologija leidžia ekranui dinamiškai keisti perkrovimo nustatymus, kai kadrų dažnis svyruoja, taip užtikrinant optimalius rezultatus bet kuriame žaidime. Jūs pasirenkate, kokio stiprumo norite bendro efekto, o tada leiskite monitoriui viską atlikti pats. INTUITYVUS VALDYMAS „DisplayWidget Center“ programinė įranga atnaujino vartotojo sąsają, kad vartotojai galėtų lengvai keisti monitoriaus nustatymus pele – nereikia prieiti prie OSD meniu. ŠEŠĖLIŲ PADIDINIMAS „ASUS Shadow Boost“ technologija paryškina tamsias žaidimo sritis nepereksponuodama šviesesnių sričių, pagerindama bendrą vaizdą ir leisdama lengviau pastebėti tamsiose žemėlapio vietose pasislėpusius priešus. GAMEPLUS Išskirtinis ASUS integruotas „GamePlus“ karštasis klavišas siūlo žaidimo patobulinimus, kurie padeda išgauti daugiau naudos iš žaidimo. Ši funkcija sukurta bendradarbiaujant su profesionaliais žaidėjais, leidžiančiais jiems praktikuoti ir tobulinti savo žaidimo įgūdžius. ŽAIDIMO VIZUALUS „ASUS GameVisual“ technologija turi septynis iš anksto nustatytus rodymo režimus, skirtus optimizuoti vaizdą skirtingų tipų turiniui. Šią unikalią funkciją galima lengvai pasiekti naudojant sparčiuosius klavišus arba ekrano nustatymų meniu. TECHNOLOGIJA BE MIRGĖJIMO „Flicker-Free“ technologija sumažina mirgėjimą, kad sumažintų akių vargimą ir padidintų komfortą ilgų žaidimų seansų metu. MAŽA MĖLYNA ŠVIESA ASUS „Low Blue Light“ technologija sumažina ekrano skleidžiamos potencialiai kenksmingos mėlynos šviesos kiekį. Galima rinktis iš keturių skirtingų filtro nustatymų, skirtų mėlynos šviesos mažinimo kiekiui valdyti. INŽINERIJA IŠPLATUS RYŠYS Dėl daugybės prijungimo galimybių, įskaitant dvi HDMI 2.0 ir „DisplayPort™ 1.4“, USB šakotuvas užtikrina platų suderinamumą su įvairiais įvesties šaltiniais. ERGONOMIŠKAS DIZAINAS Ergonomiškai suprojektuotas stovas suteikia galimybę reguliuoti pakreipimą, pasukimą ir aukštį, kad lengvai rastumėte idealią žiūrėjimo padėtį. Ekranas taip pat suderinamas su VESA, todėl jį galima tvirtinti prie sienos.
| Santrauka | ASUS TUF Gaming VG34VQL3A. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), Ekrano raiška: 3440 x 1440 pikselių, HD tipas: „UltraWide Quad HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg34vql3a/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,5 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.03 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,175 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 267–267 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–180 Hz |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 400 cd/m² |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 34 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 3440 x 1440 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Itin platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių žingsnis | 0,232 x 0,232 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 797,22 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 333,72 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium Pro“ |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės (maitinimo) įėjimas | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 2 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB šakotuvo versija | 3.2 2 karta (3.1 2 karta) |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 3 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 130 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukimo kampo diapazonas | -10 - 10° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 42 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 28 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 27 W |
| Gylis (su stovu) | 250 mm |
| Gylis (be stovo) | 111 mm |
| Aukštis (su stovu) | 541 mm |
| Aukštis (be stovo) | 364 mm |
| Svoris (su stovu) | 8100 g |
| Svoris (be stovo) | 5800 g |
| Plotis (su stovu) | 808 mm |
| Plotis (be stovo) | 808 mm |
| Pakuotės gylis | 280 mm |
| Pakuotės aukštis | 495 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 11300 g |
| Pakuotės plotis | 915 mm |
| Pridedami laidai | AC/DisplayPort/HDMI/USB A tipo į USB B tipo |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Sertifikavimas | TÜV nemirgančio vaizdo technologija, TÜV silpnos mėlynos šviesos technologija, VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync, Premium Pro |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| Šešėlių valdymas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1586602/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1586602 |
| EPREL versijos numeris | 7 |
| Modelio pavadinimas | VG34VQL3A |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,09012 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 8,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 9,8 kg |