Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Pakelkite savo darbo eigą į aukštesnį lygį su Q27P4U 27 colių QHD monitoriumi
„Q27P4U“ turi 27 colių QHD ekraną su 120 Hz atnaujinimo dažniu ir aparatine apsauga nuo mėlynos šviesos, kad vaizdas būtų ryškus ir akims draugiškas. Dėl iššokančio USB šakotuvo ir elegantiško dizaino jis idealiai tinka produktyvumui didinti ir darbo vietos tvarkai palaikyti.
| Santrauka | AOC Q27P4U. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Wide Quad HD“, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,47 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,72 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,14 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 50000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–230 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–120 Hz |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Platus „Quad HD“ ekranas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių tankis | 108,79 ppi |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 131,2 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD „FreeSync“ atnaujinimo dažnio diapazonas | 48–120 Hz |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Biuras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso išvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort išvesties versija | 1.2 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1,4/2,2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 3 |
| USB C tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 150 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -175 - 175° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–30 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 13 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 13 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | C |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | C |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 17,84 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (be stovo) | 51,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 361,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 5960 g |
| Svoris (be stovo) | 4220 g |
| Plotis (su stovu) | 616 mm |
| Plotis (be stovo) | 616 mm |
| Pakuotės gylis | 139 mm |
| Pakuotės aukštis | 480 mm |
| Pakuotės svoris | 8590 g |
| Pakuotės plotis | 730 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ / HDMI |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT auksas / TCO |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, CB, TUV-GS-Mark, TUV Ergo, EAC, FCC |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Garantinis laikotarpis | 5 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2377208/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| EPREL registracijos numeris | 2377208 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04738 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 5,96 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,52 kg |