Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
AOC Q27E3UMF monitorius siūlo puikų 27 colių VA ekraną su plačiu žiūrėjimo kampu, detalia ir krištolo skaidrumo QHD raiška bei 300 nitų ryškumu. Jis taip pat siūlo visas darbui ar mokymuisi reikalingas funkcijas, tokias kaip „Low Blue Mode“ ir „Flicker Free“, skirtas ilgoms darbo valandoms. Tvarkingam darbo stočiai jis taip pat siūlo laidų tvarkymo funkciją, užtikrinančią visišką junglumą.
QHD raiška
„Quad HD“ (QHD) ekranas, kurio skiriamoji geba yra 2560 x 1440, užtikrina aukščiausios kokybės vaizdą ir ryškų vaizdą, atskleidžiantį net smulkiausias detales. Plačiaekranis 16:9 formato santykis suteikia daug erdvės darbui, be to, leidžia mėgautis žaidimais ar filmais originaliu dydžiu.
Reguliuojamo aukščio stovas
Pakelkite arba nuleiskite ekraną pagal kiekvieno žmogaus ūgį ir sėdėjimo poreikius. Lengvai reguliuojamas stovas užtikrina komfortą valandų valandas.
USB šakotuvas
Integruoti USB šakotuvai AOC monitoriuose suteikia patogumo ir praktiškumo jūsų stalui. Šonuose sumontuoti prievadai lengvai pasiekiami net nepažiūrėjus į juos, todėl nebereikia gaišti laiko ieškant laisvo USB prievado kompiuterio korpuso gale.
Visiška ergonomika
Pajuskite komfortą! AOC reguliuojamo aukščio, pakreipimo ir pasukimo stovai padeda rasti patogiausią ir sveikiausią padėtį.
Pivot funkcija
Dėl pasukimo funkcijos monitorių galima pasukti 180° kampu iš horizontalios į vertikalią padėtį, o tai ypač naudinga leidybai darbalaukyje.
Be mirgėjimo
AOC mirgėjimo prevencijos technologija naudoja nuolatinės srovės (DC) foninio apšvietimo skydelį, kuris sumažina mirgėjimo lygį. Akių įtampa ir nuovargis yra visiškai sumažinti, todėl galite mėgautis ilgais, intensyviais žaidimų seansais patogiai!
Silpna mėlyna šviesa
AOC „Lowblue Light“ apsaugo jus nuo kenksmingos mėlynos šviesos, kuri ilgų seansų metu, kaip įrodyta, sukelia akių įtampą, galvos skausmą ir miego sutrikimus. Mūsų „Lowblue Light“ funkcija sumažina skleidžiamus žalingus bangos ilgius neprarandant spalvų sudėties, todėl nereikia jaudintis dėl akių pažeidimo.
Adaptyvinis sinchronizavimas
„Adaptive Sync“ suderina monitoriaus vertikalų atnaujinimo dažnį su GPU teikiamu kadrų dažniu, todėl jūsų žaidimas ir atsitiktiniai žaidimai tampa dar sklandesni, pašalinant mikčiojimą, plyšinėjimą ir vibravimą. Ši funkcija taip pat naudinga mėgaujantis vaizdo įrašais ir kita vaizdine medija, kad pramogos būtų sklandesnės.
Garsiakalbiai
Integruoti garsiakalbiai leidžia lengvai bendrauti su šeima, draugais ir kolegomis. Mėgaukitės kokybišku garsu žiūrėdami filmus, klausydamiesi muzikos, žaisdami žaidimus ir dar daugiau – nereikės vargti jungiant išorinius garsiakalbius.
Berėmės konstrukcijos
Be to, kad atrodo moderniai ir patraukliai, berėmės konstrukcijos leidžia sklandžiai sujungti kelis monitorius. Jūsų žymeklis / langai nebepasiklys tamsioje rėmelių bedugnėje, kai daug ekranų bus išdėstyti greta.
| Santrauka | AOC Q27E3UMF. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas. Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://aoc.com/uk/products/monitors/q27e3umf |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,473 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,815 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,16 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Biuras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Pivot | Taip |
| Pasukamas | Taip |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1506157/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 1506157 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | Q27E3UMF |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,06168 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 5,55 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 8,55 kg |