- Nauja
- Prekė sandėlyje 3 - 5
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
27G4ZR užtikrina itin greitą tikslumą ir sklandų aiškumą, kad būtų užtikrintas didžiausias konkurencingas našumas. Dominuokite kiekvienose rungtynėse su 27G4ZR. Jo greita IPS matrica, 260 Hz OC / 240 Hz natūralus atnaujinimo dažnis ir 1 ms GtG užtikrina krištolo skaidrumo judesius ir akimirksniu reaguoja. Suderinamumas su „G-Sync“, maža įvesties delsa ir 0,3 ms MPRT užtikrina sklandų ir ryškų žaidimo vaizdą. Su HDR10, ergonomišku e. sporto stovu ir G meniu valdymu šis monitorius sukurtas siekiant gryno konkurencinio pranašumo.
| Santrauka | AOC G4 27G4ZR. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda, Raudona |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,455 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,73 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,139 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 87,8 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 92,3 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–290 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–260 Hz |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,58 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 260 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Pikselių tankis | 81,59 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 0,3 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 121,5 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda, raudona |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1,4/2,2 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 130 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -28–28 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -3–21 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 29 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 21 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Svoris (su stovu) | 5070 g |
| Svoris (be stovo) | 3200 g |
| Plotis (su stovu) | 613,7 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,7 mm |
| Pakuotės gylis | 139 mm |
| Pakuotės aukštis | 455 mm |
| Pakuotės svoris | 7650 g |
| Pakuotės plotis | 730 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ / HDMI |
| DisplayPort kabelio ilgis | 1,8 m |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Rėmelio storio tipas | Berėmės |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Kryžius |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoHs reikalavimus, CB, TUV Bauart-Mark, ISO 9241-307, EAC, FCC reikalavimus |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Skambinimo punktas | Taip |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Vietinis pritemdymas | Taip |
| Maža įvesties delsa | Taip |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| Šešėlių valdymas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2497705/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2497705 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | 27G4ZR |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04617 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 7,65 kg |