- Prekė sandėlyje
-
−21%
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Didelio našumo aiškumas su 23,8 colio FHD monitoriumi, 100 Hz atnaujinimo dažniu ir HDMI jungtimi Patirkite mūsų kompaktiško 23,8 colio monitoriaus su „Full HD VA“ monitoriumi spindesį, kuris paverčia jūsų žiūrėjimo patirtį vizualiniu šedevru. Mėgaukitės veiksmo epicentru su dinamišku 100 Hz atnaujinimo dažniu, kurį papildo itin reaguojantis 1 ms MPRT, užtikrinantis neprilygstamą aiškumą ir tikslumą. Ryšys nesudėtingas: įrengta HDMI jungtis, sklandžiai prijunkite savo įrenginius ir atverkite pramogų bei produktyvumo pasaulį. Mėgaukitės vaizdais be ašarų su „Adaptive Sync“ technologija, kuri suteikia jūsų turiniui naują dimensiją. Tai ne tik monitorius, bet ir klausos malonumas – 24B3HMA2 turi integruotus 2 W garsiakalbius, kurie jūsų multimedijos nuotykiams suteikia įtraukiančio garso sluoksnį. Teikite pirmenybę savo gerovei su „Low Blue Light“ technologija ir mėgaukitės trijų pusių berėme dizainu, kad ekranas būtų įtraukiantis ir neblaškantis.
| Santrauka | AOC 24B3HMA2. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,39 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,615 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 82,7 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 4000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 76,9 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–115 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–100 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,5 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| Miglos dažnis | 25 % |
| HD tipo | „Full HD“ |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 84,1 % |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Reakcijos laikas (greitas) | 1 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 96,5 % |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 527,04 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 296,46 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės (maitinimo) įėjimas | Taip |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| Integruotas KVM jungiklis | Ne |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DVI prievadas | Ne |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Mikrofono įėjimas | Ne |
| Mobilioji didelės raiškos jungtis (MHL) | Ne |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN | Ne |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| LED indikatoriai | Būsena |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Kroatų / čekų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / italų / japonų / korėjiečių / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų / ukrainiečių |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 35 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 23 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Eksploatavimo aukštis | 0–5000 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–93 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -25–55 °C |
| Gylis (su stovu) | 44,7 mm |
| Gylis (be stovo) | 202,3 mm |
| Aukštis (su stovu) | 320,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 416,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 2840 g |
| Svoris (be stovo) | 2500 g |
| Plotis (su stovu) | 539,7 mm |
| Plotis (be stovo) | 539,7 mm |
| Pakuotės gylis | 126 mm |
| Pakuotės aukštis | 394 mm |
| Pakuotės svoris | 4860 g |
| Pakuotės plotis | 614 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI |
| HDMI kabelio ilgis | 1,5 m |
| Rėmelio storio tipas | Berėmės |
| Maža įvesties delsa | Ne |
| RS-232 sąsaja | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1816014/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1816014 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 24B3HMA2 |
| Pridedami priedai | HDMI KABELIS |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,02998 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 2,84 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,5 kg |