- Prekė sandėlyje
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Patobulinkite savo sąranką su C24G42E 24 colių FHD lenktu monitoriumi
C24G42E monitorius pasižymi 1500R lenkta „Fast VA“ matrica, 180 Hz atnaujinimo dažniu ir 1 ms GtG atsako laiku, kad vaizdas būtų sklandus. HDR10, „FreeSync Premium“ ir maža įvesties delsa užtikrina patikimą veikimą. Tvirtas e. sporto pagrindas, įmontuoti garsiakalbiai ir „G-Menu“ programinė įranga papildo šį praktišką žaidimų monitorių funkcionalumu.
| Santrauka | AOC G4 C24G42E. Ekrano įstrižainė: 59,9 cm (23,6"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai). VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda, Raudona |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://eu.aoc.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,404 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,645 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,155 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 88,8 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 48–180 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 30–200 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,6 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 59,9 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | VA |
| Pikselių tankis | 93,3 pikselių colyje |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Atsako laikas (MPRT) | 0,5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 117 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD „FreeSync“ atnaujinimo dažnio diapazonas | 48–180 Hz |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda, raudona |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 19 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Kroatų / čekų / olandų / anglų / suomių / prancūzų / vokiečių / italų / japonų / korėjiečių / lenkų / portugalų / rusų / supaprastinta kinų / ispanų / švedų / tradicinė kinų / turkų / ukrainiečių |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -3–21 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 24 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 17 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 20 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 193,9 mm |
| Gylis (be stovo) | 70,8 mm |
| Aukštis (su stovu) | 422,6 mm |
| Aukštis (be stovo) | 322,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 3180 g |
| Svoris (be stovo) | 2820 g |
| Plotis (su stovu) | 536,7 mm |
| Plotis (be stovo) | 536,7 mm |
| Pakuotės gylis | 159 mm |
| Pakuotės aukštis | 415 mm |
| Pakuotės svoris | 5560 g |
| Pakuotės plotis | 650 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ / HDMI |
| Nesudėtyje nėra | Gyvsidabris/PVC/BFR |
| Rėmelio storio tipas | Berėmės |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Kryžius |
| Sertifikavimas | Atitinka EEĮA, REACH, RoH reikalavimus |
| Skambinimo punktas | Taip |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Maža įvesties delsa | Taip |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| Šešėlių valdymas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2207602/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2207602 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelio pavadinimas | C24G42E |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04039 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 3,18 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,5 kg |