Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Acer Nitro XF0 XF240Y M3. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23,8"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.acer.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,395 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,61 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,145 |
| Spalvų gama | 99 % |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 31–199 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–180 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 23,8 colio |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,275 x 0,275 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| Pivot | Ne |
| Pasukimo kampo diapazonas | -360 - 360° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 22 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 18 W |
| Gylis (su stovu) | 233,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 476,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 3580 g |
| Plotis (su stovu) | 540,2 mm |
| Pridedami laidai | HDMI/Maitinimas |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1663281/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1663281 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | XF240Y M3 |
| Modelio pavadinimas | XF240Y M3 |
| Pridedami priedai | 1 x Nitro maitinimo laidas (JAV) 1 x Nitro HDMI kabelis |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03494 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 3,58 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,85 kg |