- Prekė sandėlyje
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LED juodas
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD LED juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Business |
| Product colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 16 W |
| Weight (with stand) | 5.1 kg |
| Depth (with stand) | 209.5 mm |
| Height (with stand) | 493 mm |
| Width (with stand) | 539.5 mm |
| Stand included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | AC, HDMI |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| sRGB coverage (typical) | 96% |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Screen shape | Flat |
| Response time | 0.5 ms |
| Touchscreen | No |
| Display technology | LED |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | IPS |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 - 115 kHz |
| HD type | Full HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| RMS rated power | 2 W |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish, German, Italian, Dutch, French, Japanese, English, Russian |
| Pivot angle | 0 - 90° |
| Swivel angle range | 45 - 90° |
| Cable management | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Swivelling | Yes |
| Height adjustment | 15 cm, Yes |
| Tilt angle range | 5 - 23° |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Pivot | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Headphone out | Yes |
| HDMI | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDCP | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Sustainability certificates | CE, RoHS, UKCA, VCCI, TCO, ErP, PSE, EAC, WEEE, TÜV mark, REACH |
| Sustainability compliance | Yes |