- Prekė sandėlyje
HP Omen 27u 27' IPS 16:9
HP Omen 27u 27' IPS 16:9
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | HP |
| Svoris | 13,2 kg. |
| Gylis | 0,73 m. |
| Plotis | 0,22 m. |
| Ūgis | 0,45 m. |
| MON01 Ekrano dydis | 27 colių (68,6 cm) |
| MON03 Ekrano skiriamoji geba | 3840x2160 |
| MON07 Žiūrėjimo kampas (horizontalus / vertikalus) | 178 / 178 |
| MON06 Ryškumas | 450 |
| MON05 Kontrastas | 12 000 000:1 |
| MON08 Atsakymo laikas | 1 |
| MON02 ekrano technologija | IPS |
| MON10 garantija asmenims | 2 metai |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Monitoriaus reguliavimas | Pagal aukštį, kampą, Ir |
| 3D paruoštas | Nėra |
| VGA (D-Sub) | Nėra |
| DVI | Nėra |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 2 x USB 2.0 / 1 x USB C tipo |
| TV imtuvas | Nėra |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yra |
| Jutiklinis ekranas | Nėra |
| RJ45 | Nėra |
| Išmanusis televizorius | Nėra |
| Žaibas | Nėra |
| USB A tipo | Yra |
| Ekrano tipas | Butas |
| MON09 Atnaujinimo dažnis | 144 |
| VESA laikiklis | 100 x 100 mm |
| Ekrano tipas | Matinis (apsauginis nuo akinimo) |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Yra |
| „nVidia G-Sync“ | Nėra |
| Ekrano skiriamosios gebos tipas | 4K |
| Žaidimų monitoriai | Taip |
| Garantija juridiniams asmenims | 2 metai |
| „Bluetooth“ | Nėra |
| „Wi-Fi“ | Nėra |
| Energijos suvartojimo klasė | F |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 26 |
| Ekrano dydis | 25–27,9 colio |
| Atnaujinimo dažnis | 101–150 Hz |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |