-
−25%
HP OMEN 27 colių FHD 180Hz žaidimų monitorius – 27 G2
HP OMEN 27 colių FHD 180Hz žaidimų monitorius – 27 G2
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 25 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 45 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 19 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Eksploatavimo aukštis | 0–5000 m |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–65 °C |
| Svoris (su stovu) | 8,05 kg |
| Svoris (be stovo) | 6,01 kg |
| Aukštis (be stovo) | 364,3 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,6 mm |
| Gylis (be stovo) | 52,2 mm |
| Gylis (su stovu) | 223,3 mm |
| Plotis (su stovu) | 613,6 mm |
| Aukštis (su stovu) | 523,7 mm |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| HP segmentas | Pradžia |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Pridedami laidai | DisplayPort, Kintamoji srovė |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | Edge-Lit |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–215 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Pikselių žingsnis | 0,3108 x 0,3108 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano technologija | LCD |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 50–180 Hz |
| Pikselių tankis | 82 pikselių colyje |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Miglos dažnis | 25% |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) 400 |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 10000000:1 |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1280 x 800, 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 1024 (SXGA), 720 x 576, 1600 x 900, 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 720 x 480, 3840 x 2160, 720 x 400, 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška), 800 x 600 (SVGA), 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 10 cm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Pasukimo kampas | -90–90° |
| Pivot | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI | Taip |
| HDCP | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Atitikties sertifikatai | CEL, Oficiali Meksikos norma (NOM), KCC, Federalinė ryšių komisija (FCC), EEĮA, BIS, VCCI, RoHS, CE, BSMI, KVK, CB, EAC |
| UNSPSC kodas | 43211902 |
| Svoris | 8,05 kg |
| Įspėjimai | Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais., Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2210240 |