-
−1%
HP 7 serijos „Pro“ 24 colių WUXGA USB-C monitorius – 724pu
HP 7 serijos „Pro“ 24 colių WUXGA USB-C monitorius – 724pu
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dėžutės turinys | Monitorius; DisplayPort™ laidas; HDMI laidas; VESA tvirtinimo adapteris; Garantinė kortelė; Greito diegimo plakatas; 1 USB C tipo–C tipo laidas; Kintamosios srovės maitinimo laidas; Spalvų kalibravimo ataskaita |
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pėdų spalva | Juoda, Sidabras |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Verslas |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 19,2 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 26,4 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 160 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Gylis (su stovu) | 195 mm |
| Aukštis (su stovu) | 521,4 mm |
| Plotis (su stovu) | 531,7 mm |
| Gylis (be stovo) | 38,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,2 kg |
| Aukštis (be stovo) | 342,9 mm |
| Plotis (be stovo) | 531,7 mm |
| Nuotoliniu būdu valdomas | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| HP segmentas | Verslas |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Komplektinė programinė įranga | HP ekranų centras; HP klientų valdymo scenarijų biblioteka |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, USB C tipo į USB C tipo, DisplayPort, HDMI |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 61 cm (24") |
| HD tipo | WUXGA |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Vaizdo santykis | 16:10 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 350 cd/m² |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Ekrano rėmelio technologija | Mikrobriaunis |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 640 x 480 (VGA), 1920 x 1200 (WUXGA), 1280 x 800, 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška), 800 x 600 (SVGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 720 x 400, 1600 x 900, 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+) |
| Pikselių žingsnis | 0,27 x 0,27 mm |
| Matomas dydis, horizontalus | 51,8 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Miglos dažnis | 25% |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99% |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Spalvų gama | 99% |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 61 cm |
| Skydelio tipas | IPS |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Pikselių tankis | 94 pikselių colyje |
| Matomas dydis, vertikalus | 32,4 cm |
| Ekrano technologija | LCD |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 10000000:1 |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3, 709 rekomendacija, sRGB |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 50–100 Hz |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–75 kHz |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pasukimo kampas | 0–90° |
| Vaizdas vaizde | Taip |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -45–45° |
| Pasukamas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 15 cm |
| HDCP | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| USB maitinimo šaltinis iki | 100 W |
| USB išsiuntimo prievado tipas | USB B tipo, USB A tipo |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB C tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| USB B tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 4 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| HDMI versija | 2.0 |
| Sertifikavimas | Australijos ir Naujosios Zelandijos MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; FCC; GS ženklas; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; SEPA; TUV-S; VCCI; Vietnamo MEPS; WEEE; ISC; Maža mėlynoji šviesa; WW taikymas; JAE; Ukrainos EE; „Microsoft WHQL“ sertifikatas („Windows 11“ ir „Windows 10“); Ukrainos CoC; Ukrainos DOC |
| Gamintojo garantija | HP trejų metų ribota garantija |
| UNSPSC kodas | 43211902 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Svoris | 5,2 kg |
| Plotis | 531,7 mm |
| Gylis | 38,5 mm |
| Ūgis | 342,9 mm |
| Atitikties sertifikatai | CE, Federalinė ryšių komisija (FCC), GS ženklas, KVK, CECP, BIS, BSMI, CB, EAC |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, Bendrosios išlaidos (BCO), EPEAT |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1887611 |
| Bendras anglies dioksido išmetimas be naudojimo etapo (kg CO2e) | 2 |
| Anglies dioksido išmetimas, logistika (kg CO2e) | 2 |
| Anglies dioksido išmetimas, gamyba (kg CO2e) | 38 |
| Anglies dioksido išmetimas gyvavimo ciklo pabaigoje (kg CO2e) | 3 |
| Bendras anglies pėdsakas (kg CO2e) | 50 |