-
−15%
HP 27 colių Series 5 FHD monitorius – 527sf
HP 27 colių Series 5 FHD monitorius – 527sf
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Pėdų spalva | Sidabras |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 24 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 19 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 17 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–80 % |
| Gylis (su stovu) | 188,2 mm |
| Plotis (su stovu) | 607,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 437,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 356 mm |
| Gylis (be stovo) | 34,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 3,2 kg |
| Plotis (be stovo) | 607,9 mm |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| HP segmentas | Pradžia |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 10000000:1 |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Pikselių žingsnis | 0,31 x 0,31 mm |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Pikselių tankis | 82 pikselių colyje |
| Matomas dydis, vertikalus | 30,9 cm |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Skydelio tipas | IPS |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,6 cm |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Matomas dydis, horizontalus | 55,3 cm |
| Ekrano technologija | LCD |
| Spalvų gama | 99% |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Miglos dažnis | 25% |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99% |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–25° |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDCP | Taip |
| HDMI | Taip |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Svoris | 3,2 kg |
| Plotis | 607,9 mm |
| Ūgis | 356 mm |
| Gylis | 34,2 mm |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334964 |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT |
| Tvarumo atitiktis | Taip |