Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Priekinio rėmelio spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 50 kWh |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 27,6 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Svoris (su stovu) | 6,65 kg |
| Gylis (su stovu) | 192 mm |
| Aukštis (su stovu) | 515 mm |
| Gylis (be stovo) | 59 mm |
| Svoris (be stovo) | 5,15 kg |
| Plotis (be stovo) | 612 mm |
| Aukštis (be stovo) | 371 mm |
| Plotis (su stovu) | 612 mm |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC tipas | Suderinamas su G-SYNC |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium Pro“ |
| Pridedami laidai | DisplayPort, USB, Galia, HDMI |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 125% |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano forma | Butas |
| DCI-P3 aprėptis | 95% |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,6 cm |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Skydelio tipas | SS-IPS |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,5 cm |
| Ekrano technologija | LED |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Spalvų gama | 95% |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Pasukamas | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 13 cm |
| Pasukimo kampas | 0–90° |
| Pasukimo kampo diapazonas | 0–15° |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Pivot | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 18 W |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| HDMI versija | 2.1 |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI | Taip |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HBR3 palaikymas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas ekvalaizeris, kryželis |
| Produktai vienoje (vidinėje) siuntimo dėžėje | 1 vnt. |
| Įspėjimai | Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2173076 |