-
−4%
Gigabyte GS27QA 27\' 2560 x 1440 px Quad HD LCD monitorius juodas
Gigabyte GS27QA 27\' 2560 x 1440 px Quad HD LCD monitorius juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (vidutinis) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 32 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 42 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Gylis (su stovu) | 172 mm |
| Gylis (be stovo) | 50,2 mm |
| Plotis (su stovu) | 619 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,26 kg |
| Svoris (be stovo) | 4,35 kg |
| Plotis (be stovo) | 619 mm |
| Aukštis (su stovu) | 447 mm |
| Aukštis (be stovo) | 365,5 mm |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Pridedami laidai | Galia, DisplayPort |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,7 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Skydelio tipas | SS-IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Spalvų gama | 100% |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Vaizdas vaizde | Taip |
| Pivot | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pasukamas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Vaizdas prie vaizdo (PbP) | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas ekvalaizeris, kryželis |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Produktai vienoje (vidinėje) siuntimo dėžėje | 1 vnt. |
| Įspėjimai | Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. |