„GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD“ žaidimų monitorius – 2560 x 1440, 500 Hz, 0,03 ms, KVM, 300 cd/m², „FreeSync Premium Pro“, „DisplayHDR True Black 500“, „DisplayPort 2.1“
„GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD“ žaidimų monitorius – 2560 x 1440, 500 Hz, 0,03 ms, KVM, 300 cd/m², „FreeSync Premium Pro“, „DisplayHDR True Black 500“, „DisplayPort 2.1“
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 42 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 36 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,3 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 49 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Svoris (su stovu) | 7,2 kg |
| Gylis (be stovo) | 57,2 mm |
| Svoris (be stovo) | 5 kg |
| Plotis (be stovo) | 610,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 356,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 532,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 158,6 mm |
| Plotis (su stovu) | 610,3 mm |
| Pridedami laidai | HDMI DisplayPort, USB |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 500 Hz |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR True Black 500“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gama | 99% |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Matomas dydis, horizontalus | 59 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Pikselių žingsnis | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Reakcijos laikas | 0,03 ms |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | OLED |
| Skydelio tipas | OLED |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,4 cm |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pasukimo kampas | 0–90° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | 0–20° |
| Pivot | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukamas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 13 cm |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 18 W |
| Mini DisplayPort jungčių kiekis | 1 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| HDMI | Taip |
| DisplayPort kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Įspėjimai | Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2267376 |