DELL SE2426H kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LCD Juoda
DELL SE2426H kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LCD Juoda
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Biuras |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 13 kWh |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,3 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 13,3 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 28 W |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Neveikiantis aukštis | 5000–12192 m |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Eksploatavimo aukštis | 0–5000 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Gylis (su stovu) | 178,8 mm |
| Plotis (su stovu) | 538,6 mm |
| Aukštis (su stovu) | 412,3 mm |
| Svoris (su stovu) | 3,09 kg |
| Gylis (be stovo) | 47,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 324,2 mm |
| Svoris (be stovo) | 2,76 kg |
| Rėmelio plotis (apačioje) | 1,74 cm |
| Rėmelio plotis (viršuje) | 5,8 mm |
| Rėmelio plotis (šonuose) | 5,8 mm |
| Plotis (be stovo) | 538,6 mm |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Pridedami laidai | HDMI, kintamoji srovė |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Atsako laikas (MPRT) | 1 ms |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 720 (HD 720), 1024 x 768 (XGA), 720 x 400, 1280 x 1024 (SXGA), 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1600 x 900 |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Skydelio tipas | IPS |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720p, 480p, 1080p, 576p |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 72% |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Reakcijos laikas (greitas) | 4 ms |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Ekrano technologija | LCD |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–163 kHz |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–144 Hz |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–21° |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| HDMI versija | 1.4 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI | Taip |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad jis neapvirstų ir nepažeistų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. |
| Nesudėtyje nėra | Arsenas, gyvsidabris, PVC/BFR |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2456664 |