BenQ GW2491 LED ekranas 60,5 cm (23,8 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD juodas
BenQ GW2491 LED ekranas 60,5 cm (23,8 colio) 1920 x 1080 pikselių Full HD juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 22 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 17 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 16 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Plotis (su stovu) | 542 mm |
| Gylis (su stovu) | 182 mm |
| Aukštis (su stovu) | 416 mm |
| Svoris (su stovu) | 3,06 kg |
| Svoris (be stovo) | 2,67 kg |
| Gylis (be stovo) | 48 mm |
| Aukštis (be stovo) | 318 mm |
| Plotis (be stovo) | 542 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Išmanieji režimai | e. popierius |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Ekrano forma | Butas |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Skydelio tipas | IPS |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99% |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1300:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Ekrano technologija | LED |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Kabelio užrakto lizdas | Ne |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 18 |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | japonų lenkų Švedų vengrų Supaprastinta kinų kalba, Vokiečių italų, olandų Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba rumunų, Anglų ispanų, Rusų Čekų arabų, portugalų |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDCP versija | 1.4 |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2125650 |