-
−5%
„BenQ EX271Q MOBIUZ“ – 68,6 cm (27 colių) 2560 x 1440 pikselių „Quad HD“ LED žaidimų monitorius (juodas, baltas)
„BenQ EX271Q MOBIUZ“ – 68,6 cm (27 colių) 2560 x 1440 pikselių „Quad HD“ LED žaidimų monitorius (juodas, baltas)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Pėdų spalva | Balta |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 23,5 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 170 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 50 kWh |
| Gylis (su stovu) | 276,8 mm |
| Aukštis (su stovu) | 545,4 mm |
| Plotis (su stovu) | 613,8 mm |
| Aukštis (be stovo) | 374,9 mm |
| Gylis (be stovo) | 92 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,2 kg |
| Svoris (be stovo) | 5,3 kg |
| Plotis (be stovo) | 613,8 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano technologija | LED |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“, Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 400 cd/m² |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Spalvų gama | 95% |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Pikselių tankis | 108 pikselių colyje |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–15° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | japonų Anglų ispanų, Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba rumunų, Švedų vengrų Supaprastinta kinų kalba, lenkų Vokiečių italų, olandų arabų, portugalų, Rusų Čekų |
| Pasukamas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukimo kampas | 0–90° |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | 15–15° |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 10 cm |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 18 |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| HDCP | Taip |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Integruotas KVM jungiklis | Taip |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 2 |
| HDMI | Taip |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB C tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| HDCP versija | 2.2 |
| USB maitinimo šaltinis iki | 65 W |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2115917 |