-
−2%
ASUS VY249HGE kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ Juoda
ASUS VY249HGE kompiuterio monitorius 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ Juoda
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 13,99 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 15 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Plotis (be stovo) | 541,2 mm |
| Aukštis (su stovu) | 395,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 4 kg |
| Aukštis (be stovo) | 322,9 mm |
| Gylis (be stovo) | 51,8 mm |
| Svoris (be stovo) | 3,5 kg |
| Gylis (su stovu) | 184,8 mm |
| Plotis (su stovu) | 541,2 mm |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–159 kHz |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Pikselių žingsnis | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pikselių tankis | 93 pikselių colyje |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Ekrano forma | Butas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–144 Hz |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| HDMI | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDCP versija | 1.4 |
| HDCP | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Akių priežiūra+, NUOSTABUS |
| Įspėjimai | Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais., Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1446212 |