ASUS TUF Gaming VG32VQM5B kompiuterio monitorius 80 cm (31,5") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LCD juodas
ASUS TUF Gaming VG32VQM5B kompiuterio monitorius 80 cm (31,5") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LCD juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pėdų spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 28,6 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 50 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Svoris (su stovu) | 6,8 kg |
| Aukštis (su stovu) | 507 mm |
| Plotis (su stovu) | 710 mm |
| Gylis (su stovu) | 214 mm |
| Plotis (be stovo) | 710 mm |
| Svoris (be stovo) | 5,8 kg |
| Aukštis (be stovo) | 426 mm |
| Gylis (be stovo) | 87 mm |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 250 Hz |
| Matomas dydis, vertikalus | 39,3 cm |
| Spalvų gama | 120% |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Matomas dydis, horizontalus | 69,8 cm |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3500:1 |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LCD |
| Skydelio tipas | Greitas VA |
| Pikselių žingsnis | 0,363 x 0,363 mm |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–300 kHz |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–250 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Ekrano įstrižainė | 80 cm (31,5 colio) |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23° |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDCP | Taip |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDCP versija | 2.2 |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| Įspėjimai | Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais., Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2289583 |
| Tvarumo sertifikatai | Miškų valdymo tarybos (FSC) mišinys |