ASUS ProArt PA248QV kompiuterio monitorius 61,2 cm (24,1 ') 1920 x 1200 pikselių WUXGA LED juodas
ASUS ProArt PA248QV kompiuterio monitorius 61,2 cm (24,1 ') 1920 x 1200 pikselių WUXGA LED juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Grafikos dizainas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 387772 |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 28,2 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 15 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–60 °C |
| Svoris (be stovo) | 3,9 kg |
| Aukštis (be stovo) | 360 mm |
| Svoris (su stovu) | 6,1 kg |
| Gylis (be stovo) | 47 mm |
| Plotis (be stovo) | 533 mm |
| Aukštis (su stovu) | 505 mm |
| Gylis (su stovu) | 211 mm |
| Plotis (su stovu) | 533 mm |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 100% |
| Skydelio tipas | IPS |
| Matomas dydis įstrižai | 61,1 cm |
| Matomas dydis, horizontalus | 51,8 cm |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matomas dydis, vertikalus | 32,4 cm |
| Dinaminio kontrastingumo santykio rinkodaros pavadinimas | Išmanusis kontrastas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Palaikomi vaizdo režimai | 480p, 1080p, 576p, 720p |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Ekrano technologija | LED |
| Pikselių žingsnis | 0,27 x 0,27 mm |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–105 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 49–75 Hz |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,78 milijono spalvų |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Ekrano įstrižainė | 61,2 cm (24,1 colio) |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| HD tipo | WUXGA |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 720 x 400, 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 720 (HD 720), 640 x 480 (VGA), 1920 x 1200 (WUXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 720 x 576, 832 x 624, 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 720 x 480, 1280 x 960, 1280 x 768 (WXGA) |
| Ekrano forma | Butas |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Integruota kamera | Ne |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 13 cm |
| Pasukimo kampas | -90–90° |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba rumunų, ispanų, Kroatijos japonų Vokiečių italų, olandų Rusų Čekų turkų Tailando, Anglų Supaprastinta kinų kalba, lenkų Indonezijos, vengrų portugalų |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 21 |
| Pivot | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -90–90° |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pasukamas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| LED indikatoriai | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–35° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Įėjimo prievadų skaičius | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 4 |
| Garso įvestis | Taip |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| HDMI | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| DVI prievadas | Ne |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85285210 |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |