ASUS 22' VY229HF MONITORIAUS
ASUS 22' VY229HF MONITORIAUS
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | Energijos žvaigždė EPEAT bronza TCO sertifikuotas TÜV mirgėjimo neturinti technologija TÜV silpnos mėlynos šviesos AMD laisvasis sinchronizavimas |
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 11.03 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 15 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Akių priežiūra+ |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė, HDMI |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano forma | Butas |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–75 Hz |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 24–84 kHz |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,249 x 0,249 mm |
| Ekrano įstrižainė | 54,5 cm (21,4 colio) |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 47,9 cm |
| Skydelio tipas | IPS |
| Matomas dydis, vertikalus | 26 cm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Ekrano technologija | LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23° |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Prekių klasifikavimo automatinė sekimo sistema (CCATS) | 8528521000 |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1903191 |