- Prekė sandėlyje
AOC G4 25G42E kompiuterio monitorius 62,2 cm (24,5 ') 1920 x 1080 pikselių Full HD LED juodas, raudonas
AOC G4 25G42E kompiuterio monitorius 62,2 cm (24,5 ') 1920 x 1080 pikselių Full HD LED juodas, raudonas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Frameless design | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Product colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 19.5 W |
| Weight (without stand) | 2.82 kg |
| Weight (with stand) | 3.18 kg |
| Depth (without stand) | 51.8 mm |
| Height (without stand) | 324.8 mm |
| Width (without stand) | 560.1 mm |
| Depth (with stand) | 193.9 mm |
| Width (with stand) | 560.1 mm |
| Height (with stand) | 427.7 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| DCI-P3 coverage | 92.4% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB coverage (typical) | 124.2% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display technology | LED |
| Adobe RGB coverage | 88.5% |
| Panel type | Fast IPS |
| Display diagonal (metric) | 62.2 cm |
| Pixel density | 89.9 ppi |
| Backlight type | W-LED |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Digital horizontal frequency | 30 - 200 kHz |
| Colour gamut standard | sRGB, DCI-P3, Adobe RGB |
| HD type | Full HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Digital vertical frequency | 48 - 180 Hz |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| LED backlight | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time | 1 ms |
| Touchscreen | No |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Screen shape | Flat |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Number of OSD languages | 19 |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese, German, Italian, Dutch, Portuguese, Swedish, Turkish, Spanish, Croatian, Traditional Chinese, French, Korean, Polish, Ukrainian, Finnish, Russian, Czech, English, Simplified Chinese |
| Height adjustment | No |
| LED indicators | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt angle range | -3 - 21° |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Headphone out | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Low input lag | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Dial point | Yes |
| FPS counter | Yes |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture., Avoid direct contact with liquids., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2165263 |