AOC 27B3CA2 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LED juodas
AOC 27B3CA2 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LED juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Rinkos pozicionavimas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 35 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Laikymo temperatūra (TT) | -25–55 °C |
| Neveikiantis aukštis | 0–12192 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–93 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Eksploatavimo aukštis | 0–5000 m |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1300:1 |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–100 Hz |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,58 cm |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 30–115 kHz |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Pikselių tankis | 82 pikselių colyje |
| Ekrano technologija | LED |
| Reakcijos laikas (greitas) | 1 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Integruota kamera | Ne |
| RMS vardinė galia | 2 W |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| HDMI versija | 1.4 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB C tipo atsisiuntimo prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Kintamosios srovės (maitinimo) įėjimas | Taip |
| HDMI | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1838036 |