Lenovo 4Y41R69494 klaviatūra namams / biurui, „Bluetooth“, JAV anglų, juoda, žalia
Lenovo 4Y41R69494 klaviatūra namams / biurui, „Bluetooth“, JAV anglų, juoda, žalia
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Number of devices supported | 3 |
| Product colour | Black, Green |
| Backlight | No |
| Island-style keyboard | Yes |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Power source type | Solar |
| Battery life (max) | 730 h |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Keyboard weight | 635 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 420 x 151 x 16 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| AC adapter included | No |
| Warranty card | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Mouse included | No |
| Certification | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Pointing device | No |
| Device interface | Bluetooth |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Hot keys | Yes |
| Keyboard language | US English |
| Keyboard number of keys | 108 |
| Key pitch | 1.91 cm |
| Recommended usage | Home/Office |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Keyboard key switch | Plunger key switch |
| Applications supported | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Product post-consumer recycled plastic | 95% |