Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Keychron V1 Ultra 8K“
Susipažinkite su „Keychron V1 Ultra 8K“ – naujos kartos 75 % belaide, pritaikyta mechanine klaviatūra, sukurta neprilygstamam našumui. Ji palaiko 2,4 GHz belaidį, „Bluetooth 5.3“ ir laidinį ryšį. Maitinama ZMK programinės įrangos, ji užtikrina 8K apklausos dažnį belaidžiu režimu ir iki 660 valandų baterijos veikimo laiką. Patobulinta keliais akustinių putų sluoksniais ir „Keychron Launcher“, ji siūlo rafinuotą spausdinimo patirtį su aukščiausios kokybės garsu ir visišku pritaikymu.
PALAIDUOKLIAI
Programa su paleidimo priemone
Naudodami „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę galite lengvai pergrupuoti klavišus, pritaikyti bet kokias makrokomandas, sparčiuosius klavišus ar klavišų derinius, kad pagerintumėte žaidimų ar darbo efektyvumą. Perimkite kontrolę ir optimizuokite savo produktyvumą kaip niekada anksčiau.
Prieiga bet kada ir bet kur
„Keychron Launcher“ yra tinklalapio konfigūratorius, kurį galite naudoti biure, mokykloje, laboratorijoje ar vyriausybės įstaigoje – bet kur, kur yra prieiga prie interneto. Konfigūruokite klaviatūrą internetu bet kuriuo metu, nereikia atsisiųsti ar įdiegti failų. Jokių rūpesčių, jokių problemų.
Suderinamas su visomis platformomis
Kaip žiniatinklio įrankis, „Keychron Launcher“ palaiko visas operacines sistemas. Suasmeninkite ir programuokite klaviatūrą „Windows“, „macOS“, „Linux“ ir kitose sistemose. Mėgaukitės precedento neturinčiu lankstumu ir suderinamumu su „Chrome“, „Edge“ ir „Opera“ naršyklėmis.
Saugūs įėjimai
Kiekvieną dieną klaviatūromis įvedate savo slaptažodį, kontaktinę informaciją, namų adresą ir kitą neskelbtiną privatumo informaciją. Mūsų klaviatūrose naudojama atvirojo kodo ZMK programinė įranga, leidžianti bendruomenei peržiūrėti kodus saugumo sumetimais ir užtikrinanti, kad nėra jokių paslėptų funkcijų, todėl galite visiškai kontroliuoti įvesties saugumą.
Visada aktualu
„Keychron Launcher“ yra nuolat atnaujinamas, todėl visada galite naudotis naujausia versija. Nereikia atsisiųsti atnaujinimų ar laukti įdiegimo.
rūpesčių nekelianti galia
660 valandų naudojimo vienu įkrovimu
Nelaukite pilno įkrovimo – naudokite jį net kraunant ir mėgaukitės nepertraukiamu naudojimu su įspūdingu nepertraukiamu baterijos veikimo laiku iki 660 valandų (išjungus foninį apšvietimą). Remiantis 5 valandų kasdienio naudojimo duomenimis, to pakanka, kad galėtumėte kurti, dirbti ar žaisti maždaug 4 mėnesius. Tai užtikrina, kad galite pasikliauti savo įrenginiu ilgą laiką, nereikalaujant dažnai jo įkrauti.
TIKSLUMAS
2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšys
„V1 Ultra 8K“ pasižymi dideliu 8000 Hz apklausos dažniu tiek laidiniu, tiek 2,4 GHz belaidžiu režimu, užtikrindamas mažiausią įmanomą įvesties delsą ir itin greitą reakciją. Norėdami sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje, galite lengvai prijungti „V1 Ultra 8K“ per „Bluetooth 5.3“ prie trijų įrenginių.
GALINGAS RANKOS ŠERDIS
Epinis branduolys klaviatūros viduje
Sukurtas naudojant galingą lustą (MCU) su 1 MB „flash“ atmintimi, kad kūrėjams būtų suteikta daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 8000 Hz tiek 2,4 GHz, tiek laidiniu režimu, todėl delsa beveik nepastebima net varžybiniuose žaidimuose ir užtikrina optimalų našumą.
jungiklis
„Keychron“ šilko POM jungikliai
„Keychron V1 Ultra 8K“ turi iš anksto suteptą „Keychron Silk POM“ jungiklį, pasižymintį dideliu našumu ir sukurtą žaidėjams bei spausdinimo specialistams, kuriems reikalingas tikslumas, patvarumas ir išskirtinė spausdinimo patirtis. Pagaminti iš aukštos kokybės POM korpuso ir koto, mūsų jungikliai užtikrina išskirtinį patvarumą ir atsparumą dilimui. Ši aukščiausios kokybės medžiaga užtikrina sklandų ir nuoseklų klavišų paspaudimą, pagerindama bendrą spausdinimo patirtį.
Tinkinti
Tinkinkite kiekvieną dalį
Norėdami sukurti visiškai pritaikomą klaviatūrą, kiekvieną komponentą suprojektavome taip, kad jį būtų lengva surinkti. Todėl galite kiekvieną komponentą pritaikyti ir reguliuoti pagal savo pageidavimus.
Tylus ir stabilus
tarpinės tvirtinimo konstrukcija
Naudodamas sandariklio tvirtinimo konstrukciją kartu su PC (polikarbonato) plokšte, „V1 Ultra 8K“ sumažina akustinį rezonansą, užtikrindamas švelnesnį ir tylesnį spausdinimą bei didesnį lankstumą.
PRITAIKYTI
Tinka visiems įrenginiams
Sukurtas atsižvelgiant į „Mac“ naudotojų patirtį, tačiau išlaikant suderinamumą su „Windows“ įrenginiais, „V1 Ultra 8K“ turi sistemos perjungiklį ir papildomą pritaikytų klavišų rinkinį, skirtą „Windows“ ir „macOS“ sistemoms. Dabar klaviatūroje galite išsaugoti du skirtingus išdėstymus, po vieną kiekvienai sistemai.
Klaviatūros dangtelis
OSA profilio dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Jo aukštis panašus į OEM profilio aukštį ir forma primena SA. Mes jį pavadinome OSA (OEM sferiniu kampuotu) klavišų dangteliu. PBT klavišų dangteliai užtikrins puikų atsparumą alyvai, pagerins teksto pojūtį ir neleis užrašams išblukti.
PRITAIKYTI
KARŠTO KEIČIMO
Kiekviena detalė svarbi suasmenintai spausdinimo patirčiai, todėl mes suteikiame jums galią. Galite greitai pakeisti kiekvieną „V1 Ultra 8K“ jungiklį beveik visais rinkoje esančiais 3 ir 5 kontaktų MX stiliaus mechaniniais jungikliais (įskaitant „Cherry“, „Gateron“, „Kailh“, „Panda“ ir kt.) be litavimo. Galite pritaikyti spausdinimo patirtį savo poreikiams per kelias sekundes.
STABILUMAS
Naujai patobulinti stabilizatoriai
Įsukamas dizainas padidina stabilumą ir palengvina pakeitimus bei atnaujinimus. Dėl tikslaus gamybos proceso stabilizatoriai yra stabilesni ir mažiau svyruojantys. Didelių klavišų (tarpo klavišo, „Shift“, „Enter“, „Delete“) spausdinimas dabar stabilesnis ir sklandesnis.
RGB foninis apšvietimas
Atrakinti dinaminį foninio apšvietimo valdymą
Praplėskite standartinių išankstinių nustatymų spektrą su daugiau nei 22 RGB foninio apšvietimo nustatymais, įskaitant statinės baltos spalvos parinktį. Mūsų pažangus apšvietimo variklis turi dvi galingas funkcijas, kurios skatins jūsų kūrybiškumą: RGB kiekvienam klavišui ir RGB maišymą. Galite lengvai tiksliai suderinti ir pergrupuoti klavišus, sukurdami savo unikalų stilių su ryškiu, dinamišku RGB valdymu.
RGB FONINIS APŠVIETIMAS
RGB kiekvienam klavišui
Dėl RGB apšvietimo kiekvienam klavišui kiekvienas klavišas yra skaitmeninis teptuko potėpis. Ši funkcija leidžia individualiai pritaikyti kiekvieno klavišo spalvą, paverčiant klaviatūrą ryškia drobe.
RGB FONINIS APŠVIETIMAS
RGB mišinys
Naudodami „Mix RGB“ galite padalinti klaviatūrą į dvi pasirinktinio apšvietimo zonas, kurių kiekviena turi unikalius efektus. Kurkite kūrybingus, didelio kontrasto derinius, kad visa jūsų sistema išsiskirtų ryškiu stiliumi.
| Santrauka | „Keychron V1 Ultra 8K“. Klaviatūros formos koeficientas: 75 %. Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-v1-ultra-8k-wireless-custom-mechanical-keyboard?variant=42855259865177 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,075 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,365 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,205 |
| Paleidimo jėga | 57 g |
| Kampo reguliavimas (maks.) | 5,3 ° |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Rakto jungiklio tipas | Lytėjimo |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 3,4 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | 75% |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų perjungimo technologija | „Keychron“ šilko POM bananas |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 50 milijonų simbolių |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/2000/8000 Hz |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Polikarbonatas, plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 660 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 328,5 x 148,7 x 29,4 mm |
| Klaviatūros svoris | 770 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtraukti adapteriai | USB |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas įtrauktas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006447 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,5 kg |