Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
KEYCHRON Q3 ULTRA 8K
Susipažinkite su „Keychron Q3 Ultra 8K“ – naujos kartos belaide, pritaikyta mechanine klaviatūra su 80 % TKL išdėstymu, sukurta neprilygstamam našumui. Pasižymi elegantiška metaline konstrukcija, ji palaiko 2,4 GHz, „Bluetooth 5.3“ ir laidinį ryšį. Maitinama ZMK programinės įrangos, ji užtikrina 8K apklausos dažnį belaidžiu režimu ir iki 660 valandų baterijos veikimo laiką. Patobulinta keliais akustinių putų sluoksniais, ji suteikia rafinuotą spausdinimo patirtį su aukščiausios kokybės garsu ir visišku pritaikymu.
Spalvų versijos
Visas metalinis korpusas pagamintas iš 6063 aliuminio – medžiagos, žinomos dėl savo didesnio patvarumo, stabilumo ir aukščiausios kokybės pojūčio. Šis aliuminis ne tik atsparesnis fiziniams pažeidimams, nusidėvėjimui, bet ir yra draugiškas aplinkai bei perdirbamas. Šios savybės užtikrina estetinį patrauklumą ir įsipareigojimą tvarumui.
ESTETIŠKA PC GALINĖ PLOKŠTELĖ
Pagaminta iš PC medžiagos su rafinuota apdaila, ši galinė plokštė suteikia nepriekaištingą ir atsparų įbrėžimams paviršių, kuris yra pagrindinis klaviatūros švaraus ir modernaus identiteto bruožas.
660 valandų naudojimo vienu įkrovimu
Nelaukite pilno įkrovimo – naudokite jį net kraunant ir mėgaukitės nepertraukiamu naudojimu su įspūdingu nepertraukiamu baterijos veikimo laiku iki 660 valandų (išjungus foninį apšvietimą). Remiantis 5 valandų kasdienio naudojimo duomenimis, to pakanka, kad galėtumėte kurti, dirbti ar žaisti maždaug 4 mėnesius. Tai užtikrina, kad galite pasikliauti savo įrenginiu ilgą laiką, nereikalaujant dažnai jo įkrauti.
2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšys
„Q3 Ultra 8K“ pasižymi dideliu 8000 Hz dažniu tiek laidiniu, tiek 2,4 GHz belaidžiu režimu, užtikrindamas mažiausią įmanomą įvesties delsą ir itin greitą reakciją. Norėdami sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje, galite lengvai prijungti „Q3 Ultra 8K“ prie trijų įrenginių per „Bluetooth 5.3“.
Epinis branduolys klaviatūros viduje
Sukurtas naudojant galingą lustą (MCU) su 1 MB „flash“ atmintimi, kad kūrėjams būtų suteikta daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 8000 Hz tiek 2,4 GHz, tiek laidiniu režimu, todėl delsa beveik nepastebima net varžybiniuose žaidimuose ir užtikrina optimalų našumą.
„Keychron“ šilko POM jungiklis
„Keychron Q3 Ultra 8K“ klaviatūra turi iš anksto suteptą „Keychron Silk POM“ jungiklį, pasižymintį dideliu našumu ir skirtą žaidėjams bei spausdinimo specialistams, kuriems reikalingas tikslumas, patvarumas ir išskirtinė spausdinimo patirtis.
Pagaminti iš aukštos kokybės POM korpuso ir koto, mūsų jungikliai užtikrina išskirtinį patvarumą ir atsparumą dilimui laikui bėgant. Ši aukščiausios kokybės medžiaga užtikrina sklandų ir nuoseklų klavišų paspaudimą, pagerindama bendrą spausdinimo patirtį.
Programa su „Keychron“ paleidimo priemone.
Naudodami „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę galite lengvai perprogramuoti klavišus, pritaikyti bet kokias makrokomandas, sparčiuosius klavišus ar klavišų derinius, kad pagerintumėte žaidimų ar darbo efektyvumą. Perimkite kontrolę ir optimizuokite savo produktyvumą kaip niekada anksčiau.
Patenkinama klaviatūros akustika
Norėdami sukurti visiškai pritaikomą klaviatūrą, kiekvieną komponentą suprojektavome taip, kad jį būtų lengva surinkti. Todėl galite kiekvieną komponentą pritaikyti ir reguliuoti pagal savo pageidavimus.
Dvigubo tarpiklio konstrukcija
Silikoninės pagalvėlės tarp viršutinio ir apatinio korpusų sumažina akustinį rezonansą, išlaikydamos tarpinės lankstumą ir pagerindamos spausdinimo garsą. Klaviatūros apačioje yra akustinė pagalvėlė, kuri pagerina garso kokybę, tačiau šiek tiek sumažina lankstumą. Vartotojai, norintys didesnio lankstumo, gali pasirinkti nuimti akustinę pagalvėlę.
Tinka visiems įrenginiams
Sukurtas atsižvelgiant į „Mac“ naudotojų patirtį, tačiau išlaikant suderinamumą su „Windows“ įrenginiais, „Q3 Ultra 8K“ turi sistemos perjungiklį ir papildomą pritaikytų klavišų rinkinį, skirtą „Windows“ ir „macOS“ sistemoms. Dabar klaviatūroje galite išsaugoti du skirtingus išdėstymus, po vieną kiekvienai sistemai.
KSA profilio dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Siekdami dar labiau patobulinti jūsų spausdinimo patirtį, sukūrėme unikalų „Keychron“ sferinio kampo (KSA profilio) dvigubo smūgio klavišų dangtelių rinkinį iš aukščiausios kokybės PBT medžiagos be foninio apšvietimo, kuri yra atspari aliejui ir ilgaamžė.
KARŠTO KEIČIMO
Kiekviena detalė svarbi suasmenintai spausdinimo patirčiai, todėl mes suteikiame jums galią. Galite greitai pakeisti kiekvieną „Q3 Ultra 8K“ jungiklį beveik visais rinkoje esančiais 3 ir 5 kontaktų MX stiliaus mechaniniais jungikliais (įskaitant „Cherry“, „Gateron“, „Kailh“, „Panda“ ir kt.) be litavimo. Galite pritaikyti spausdinimo patirtį savo poreikiams per kelias sekundes.
Visi nauji įsukami PCB stabilizatoriai
Įsukamas dizainas padidina stabilumą ir palengvina pakeitimus bei atnaujinimus. Dėl tikslaus gamybos proceso stabilizatoriai yra stabilesni ir mažiau svyruoja. Didelių klavišų (tarpo klavišo, „Shift“, „Enter“) spausdinimas dabar yra stabilesnis ir sklandesnis.
Atrakinti dinaminį foninio apšvietimo valdymą
Praplėskite standartinių išankstinių nustatymų spektrą su daugiau nei 22 RGB foninio apšvietimo nustatymais, įskaitant statinės baltos spalvos parinktį. Mūsų pažangus apšvietimo variklis turi dvi galingas funkcijas, kurios skatins jūsų kūrybiškumą: RGB kiekvienam klavišui ir RGB maišymą. Galite lengvai tiksliai suderinti ir pergrupuoti klavišus, sukurdami savo unikalų stilių su ryškiu, dinamišku RGB valdymu.
RGB kiekvienam klavišui
Dėl RGB apšvietimo kiekvienam klavišui kiekvienas klavišas yra skaitmeninis teptuko potėpis. Ši funkcija leidžia individualiai pritaikyti kiekvieno klavišo spalvą, paverčiant klaviatūrą ryškia drobe.
RGB mišinys
Naudodami „Mix RGB“ galite padalinti klaviatūrą į dvi pasirinktinio apšvietimo zonas, kurių kiekviena turi unikalius efektus. Kurkite kūrybingus, didelio kontrasto derinius, kad visa jūsų sistema išsiskirtų ryškiu stiliumi.
| Santrauka | „Keychron Q3 Ultra 8K“. Klaviatūros formos koeficientas: 80 %. Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-q3-ultra-8k-wireless-custom-mechanical-keyboard?variant=42834696339545 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,405 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,205 |
| Paleidimo jėga | 57 g |
| Kampo reguliavimas (maks.) | 5,3 ° |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Rakto jungiklio tipas | Lytėjimo |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 3,4 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | 80% |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų perjungimo technologija | „Keychron“ šilko POM bananas |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 50 milijonų simbolių |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/2000/8000 Hz |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Metalas, aliuminis, polikarbonatas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 660 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 365 x 137 x 31,09 mm |
| Klaviatūros svoris | 1787 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtraukti adapteriai | USB |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 5 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006838 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,6 kg |