- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Q3 Max“ klaviatūra su 80 % TKL išdėstymu apjungia pažangų 2.4G belaidį, „Bluetooth“ ir C tipo laidinį ryšį, pagerina darbo vietas, sumažindama netvarką ir palengvindama efektyvų nuotolinį darbą. Patobulintas akustinis putplastis ne tik užtikrina tylesnį rašymą, bet ir pagerina lytėjimo patirtį, todėl kiekvienas klavišo paspaudimas tampa sklandesnis ir rafinuotesnis.
Q3 Max ISO išdėstymo versijos
Šios versijos apima JK, Vokietijos, Šveicarijos ir Šiaurės šalių išdėstymus, visi su papildomais klavišų dangteliais, tinkančiais „Mac“ ir „Windows“ įrenginiams.
2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšys
Atraskite patobulintą našumą su „Q3 Max“ klaviatūra, pasižyminčia 2,4 GHz belaidžiu ryšiu ir greitu 1000 Hz apklausos dažniu, užtikrinančiu greitą naudojimą. Ji taip pat siūlo „Bluetooth 5.1“ ryšį, leidžiantį lengvai ir efektyviai atlikti kelias užduotis vienu metu, prisijungiant prie iki trijų įrenginių, tokių kaip kompiuteris, telefonas ir planšetinis kompiuteris, ir greitai perjungiant juos.
Rafinuotas metalo meno kūrinys
Visas metalinis korpusas pagamintas iš 6063 aliuminio, kuris apdirbamas CNC staklėmis, poliruojamas, smėliasrove ir pereina dar 24 gamybos etapus, kad būtų sukurtas šis tvirtas metalinis meno kūrinys – „Q3 Max“.
Žymiai patobulintos akustinės putos
Pagerinkite spausdinimo patirtį naudodami aukščiausios kokybės akustinių putų, tokių kaip IXPE, PET ir lateksas, derinį. Kiekvienas klavišo paspaudimas tampa malonus, o kiekvienas bakstelėjimas – malonumas pojūčiams.
Lengvas surinkimas
Kiekvieną komponentą suprojektavome taip, kad jį būtų lengva surinkti, jog galėtumėte lengvai pritaikyti ir reguliuoti kiekvieną komponentą ir sukurti tobulą spausdinimo patirtį.
Epinis branduolys klaviatūros viduje
Galingas ARM „Cortex-M4“ lustas (MCU) su 256K „Flash“ atmintimi suteiks kūrėjams daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 1000 Hz iš karto naudojant 2,4 GHz ir laidinį režimus (90 Hz naudojant „Bluetooth“ režimą), todėl delsa beveik nepastebima net varžybiniuose žaidimuose.
Dvigubo tarpiklio konstrukcija
Dvigubo tarpiklio konstrukcija – tai nauja novatoriška konstrukcija pramonėje. Be tarpiklių ant plokštelių, tarp viršutinio ir apatinio korpusų pridėjome silikoninius tarpiklius, kad žymiai sumažintume akustinį rezonansą tarp metalų ir sumažintume smūgiuotų metalų keliamą triukšmą. Ši konstrukcija leidžia klaviatūrai išlaikyti tarpiklio struktūros lankstumą ir pagerina bendrą spausdinimo garsą.
Patirkite naują klavišų garsų ir komforto lygį su mūsų tarpinės tvirtinimo konstrukcija kartu su lanksčia PC (polikarbonato) plokšte. Šis dizaino derinys leidžia klaviatūrai išlaikyti tarpinės struktūros lankstumą ir pagerina bendrą spausdinimo garsą.
OSA dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Siekiant dar labiau patobulinti jūsų spausdinimo patirtį, „Q3 Max ISO“ turi unikalų OSA profilį (OEM profilį su sferiniu kampu) ir dvigubo spaudimo PBT klavišų dangtelius, kurie užtikrina patogesnį pirštų galiukų pojūtį ir puikų atsparumą alyvai ilgalaikiam naudojimui TKL klaviatūroje.
Maketų perjungimas tarp „macOS“ ir „Windows“
Sukurtas atsižvelgiant į „Mac“ naudotojų patirtį, tačiau išlaikant suderinamumą su „Windows“ įrenginiais, „Keychron Q3 Max“ turi sistemos perjungiklį ir papildomą pritaikytų klavišų rinkinį, skirtą „Windows“ ir „macOS“ sistemoms. Dabar klaviatūroje galite išsaugoti du skirtingus išdėstymus, po vieną kiekvienai sistemai.
Programuojama rankenėlė
Sukurtas siekiant pagerinti jūsų kūrybinį darbo eigą, aliumininis sukamasis kodavimo įrenginys leidžia lengvai pritaikyti mėgstamiausius klavišus ir makrokomandas ant rankenėlės naudojant „Keychron Launcher“ žiniatinklio programėlę.
Galite lengvai pritaikyti „Q3 Max“ rankenėlę norimiems klavišams ar makrokomandų komandoms, tokioms kaip: priartinimas / atitolinimas, ekrano ryškumo, teptuko dydžio, garsumo reguliavimas, vaizdo įrašų ar nuotraukų pasirinkimas arba foninio apšvietimo atspalvis.
Makrokomandų nustatymas priartinimui / atitolinimui
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga suteikia neribotas galimybes klavišų perprogramavimui, makrokomandoms, spartiesiems klavišams ir kt. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną klavišą naudodami žiniatinklio programėlę „Keychron Launcher“.
Į pietus nukreipti RGB LED žibintai
Į pietus nukreiptas RGB LED apšvietimas geriau apšviečia klaviatūros foninį apšvietimą iš spausdinimo operatoriaus kampo, naudojant sumontuotus aukščiausios kokybės neperšviečiančius PBT klavišų dangtelius. Į pietus nukreiptas RGB taip pat netrukdo, kai vartotojai klaviatūroje sumontuoja originalius originalius arba alternatyvius „Cherry“ profilio klavišų dangtelius.
Gaterono Jupiterio jungiklis
Mūsų išskirtinis „Gateron Jupiter“ mechaninis jungiklis (tik pilnai surinktai versijai) yra trijų kontaktų konstrukcijos, iš anksto suteptas pagal patikimą „Gateron“ kokybės standartą ir atlaiko iki 80 milijonų klavišų paspaudimų. Unikalus LED difuzoriaus dizainas pasižymi dideliu RGB foninio apšvietimo pralaidumu ir švelnesniu foninio apšvietimo efektu.
Visi nauji įsukami PCB stabilizatoriai
Įsukamas dizainas padidina stabilumą ir palengvina pakeitimus bei atnaujinimus. Dėl tikslaus meistriškumo stabilizatoriai yra stabilesni ir mažiau dreba. Didelių klavišų (tarpo klavišo, „Shift“, „Enter“, „Backspace“) spausdinimas dabar stabilesnis ir sklandesnis. „Keychron Q3 Max“ taip pat palaiko trečiųjų šalių įsukamus PCB stabilizatorius.
| Santrauka | „Keychron Q3 Max.“ Klaviatūros formos koeficientas: 80 %. Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda, Balta |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-q3-max-qmk-via-wireless-custom-mechanical-keyboard-iso-layout-collection?_pos=1_psq=Q3M-M3-DE_ss=e_v=1.0variant=41138207817817 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,4 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,2 |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Klaviatūros formos faktorius | 80% |
| Klaviatūros klavišų profilis | Žemo profilio |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 80 milijonų simbolių |
| Klaviatūros kalba | Šiaurės šalių |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Fizinis išdėstymas | ISO |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000 Hz |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | ABS sintetika |
| Produkto spalva | Juoda/balta |
| Karštasis keitimas | Taip |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 100 val. |
| Baterijos įkrovimo laikas | 5 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 137 x 365 x 19,7 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 5 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006756 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,54 kg |