Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Keychron K5“ 2 versija
ISO maketų rinkinys
„Keychron K5 QMK Version 2“ yra žemo profilio belaidė mechaninė klaviatūra su 100 % išdėstymu, dabar atnaujinta su QMK programine įranga ir patobulintomis akustinėmis putomis. Ji palaiko tiek „Bluetooth 5.2“, tiek laidinį ryšį. „Launcher“ žiniatinklio programa siūlo neribotas pritaikymo galimybes ir padidina jūsų darbo produktyvumą!
K5 2 versijos ISO išdėstymo versijos
Šios versijos apima JK, Vokietijos, Šveicarijos ir Šiaurės šalių išdėstymus, visi su papildomais klavišų dangteliais, tinkančiais „Mac“ ir „Windows“ įrenginiams.
Patobulintos akustinės putos
Pakelkite savo spausdinimo patirtį į aukštesnį lygį su K5 QMK 2 versija, pasižyminčia pažangiomis IXPE akustinėmis putomis, užtikrinančiomis didesnį komfortą, bei EPDM ir latekso putomis, užtikrinančiomis puikų klavišų jungiklių palaikymą, reagavimą ir ilgaamžiškumą. Tai iš naujo apibrėžia tylų, patogų ir reagavimą į spausdinimą.
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga suteikia neribotas galimybes klavišų perprogramavimui, makrokomandoms, spartiesiems klavišams ir kt. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną klavišą naudodami žiniatinklio programėlę „Keychron Launcher“.
Prieiga bet kada ir bet kur
„Keychron Launcher“ yra tinklalapio konfigūratorius, kurį galite naudoti biure, mokykloje, laboratorijoje ar vyriausybės įstaigoje – bet kur, kur yra prieiga prie interneto. Konfigūruokite klaviatūrą internetu bet kuriuo metu, nereikia atsisiųsti ar įdiegti failų. Jokių rūpesčių, jokių problemų.
Suderinamas su visomis platformomis
Kaip žiniatinklio įrankis, „Keychron Launcher“ palaiko visas operacines sistemas. Suasmeninkite ir programuokite klaviatūrą „Windows“, „macOS“, „Linux“ ir kitose sistemose. Mėgaukitės precedento neturinčiu lankstumu ir suderinamumu su „Chrome“, „Edge“ ir „Opera“ naršyklėmis.
Saugūs įėjimai
Kiekvieną dieną klaviatūromis įvedate savo slaptažodį, kontaktinę informaciją, namų adresą ir kitą neskelbtiną privatumo informaciją. Mūsų klaviatūrose naudojama atvirojo kodo QMK programinė įranga, leidžianti bendruomenei peržiūrėti kodus saugumo sumetimais ir užtikrinanti, kad nėra jokių paslėptų funkcijų, todėl galite visiškai kontroliuoti įvesties saugumą.
Visada aktualu
„Keychron Launcher“ yra nuolat atnaujinamas, todėl visada galite naudotis naujausia versija. Nereikia atsisiųsti atnaujinimų ar laukti įdiegimo.
Belaidis ryšys
Puikus sprendimas daugiaprogramiam veikimui vienu metu. Belaidžiu būdu sujungia „K5 QMK Version 2“ su iki 3 įrenginių per stabilų „Broadcom Bluetooth 5.2“, kad galėtumėte sklandžiai atlikti daugiaprogramį darbą nešiojamajame kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje. Greitai perjunkite juos, be to, ausinės visiškai suderinamos su „Mac“ ir „Windows“.
Itin plonas
Novatoriškas „Keychron Milk POM“ žemo profilio mechaninis jungiklis yra 33 % plonesnis nei įprastiniai įprasto profilio jungikliai, todėl „Keychron K5 QMK“ 2 versija yra viena ploniausių belaidžių mechaninių klaviatūrų pasaulyje. Tuo pačiu metu užtikrinant išskirtinį lytėjimo pojūtį.
Tinka visiems įrenginiams
„K5 QMK 2 versija“ siūlo „Mac“ išdėstymą, tačiau yra suderinama su „Windows“. Tai viena iš nedaugelio rinkoje esančių klaviatūrų, turinčių tuos pačius multimedijos ir funkcijų klavišus kaip ir „Apple“ klaviatūros „Mac“ naudotojams, tačiau su geresniu lytėjimo grįžtamuoju ryšiu.
Galite netgi konfigūruoti skirtingus klavišų išdėstymus „Mac“ ir „Windows“ įrenginiams. „Keychron Launcher“ žiniatinklio programa suderinama su „macOS“, „Windows“ ir „Linux“. Apima klavišų dangtelius, skirtus „macOS“ ir „Windows“, kad galėtumėte lengvai perjungti operacines sistemas.
Epinis branduolys viduje
Itin mažai energijos naudojantis ARM architektūros mikrovaldiklis su 256K „Flash“ atmintimi suteiks kūrėjams daugiau lankstumo. Apklausos dažnis laidiniu režimu yra 1000 Hz (belaidžiu režimu – 125 Hz), todėl delsa beveik nepastebima net varžybiniuose žaidimuose.
Karšto keitimo galimybė
Taip pat siūlome karštai keičiamą versiją, kurią galite pasirinkti, o tai reiškia, kad galite pritaikyti spausdinimo patirtį nelituodami – tiesiog įdėkite juos ir viskas.
Mes visi turime unikalių spausdinimo poreikių, todėl „K5 QMK 2“ versijoje siūlome karštojo keitimo parinktį, kad galėtumėte lengvai ir greitai pakeisti bet kurį „Keychron“ žemo profilio 2.0 mechaninį jungiklį per kelias sekundes ir pritaikyti spausdinimo patirtį be litavimo.
„Keychron“ pieno POM jungiklis
„Keychron Milk“ POM jungiklis pagamintas iš pažangiausių POM ir POK medžiagų, kurios žemo profilio konstrukcijoje skleidžia gilesnį, rezonansinį „thock“ garsą. Iš anksto sutepti, kad būtų užtikrintas tikslus ir sklandus pojūtis, jie užtikrina patikimą pirštų galiukų paspaudimą, nesvarbu, ar jums labiau patinka linijinis (raudonas), ar lytėjimo (rudas, banano formos) jungiklio variantas.
Ergonomiška atrama
Trys reguliuojamo spausdinimo kampo lygiai (3,37º, 4,36º ir 6,56º) skirti ilgalaikei ergonominei riešui palaikyti.
Pertvarkyti stabilizatoriai
Pertvarkėme stabilizatorius, kad jis išliktų toks pat lygus kaip ir jungiklis, tuo pačiu užtikrindami patikimumą ir mažesnį didelių klavišų, tokių kaip tarpo klavišas, kairysis „Shift“, „Backspace“ ir „Enter“, virpėjimą.
RGB foninis apšvietimas
Turi daugiau nei 22 RGB foninio apšvietimo nustatymų tipus (taip pat statinio balto foninio apšvietimo parinktį), o balto foninio apšvietimo versijoje – 14 foninio apšvietimo nustatymų tipų. Galite lengvai tiksliai reguliuoti RGB atspalvį, sodrumą, ryškumą ir efekto greitį.
| Santrauka | „Keychron K5 QMK“. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 108. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-k5-qmk-wireless-mechanical-keyboard-iso-layout-version-2?variant=42088898232409 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,16 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,445 |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Integruota atmintis | Taip |
| Integruotos atminties talpa | 256 KB |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + „Bluetooth“ |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų profilis | Žemo profilio |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 108 |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Fizinis išdėstymas | ANSI |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/125 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), aliuminis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 160 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 1 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 119 x 424 x 25,2 mm |
| Klaviatūros svoris | 732 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Modelis | K5X-H1 |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,003957 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,2 kg |