- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„K3 Max“ yra žemo profilio belaidė mechaninė klaviatūra su 75 % išdėstymu. Ji palaiko 2,4 GHz, „Bluetooth“ ir laidinį ryšį. Su QMK technologija ji siūlo begales galimybių ir didesnį produktyvumą dirbant ir žaidžiant!
2,4 GHz ir „Bluetooth“ ryšys
Mėgaukitės didžiausiu žaidimų našumu žaisdami akimirksniu su 2,4 GHz belaidžiu ryšiu, pasižyminčiu sparčiu 1000 Hz apklausų dažniu. Norėdami sklandžiai atlikti kelias užduotis vienu metu kompiuteryje, telefone ir planšetiniame kompiuteryje, galite lengvai prijungti „K3 Max“ per „Bluetooth 5.1“ prie trijų įrenginių.
Itin plonas
Novatoriškas žemo profilio „Gateron“ jungiklis yra 31 % plonesnis nei įprastiniai įprasto profilio jungikliai, todėl aliuminio korpuso „K3 Max“ yra viena ploniausių belaidžių mechaninių klaviatūrų pasaulyje. Tuo pačiu metu užtikrinant išskirtinį lytėjimo atsaką.
Programa su QMK ir paleidimo priemone.
Atvirojo kodo QMK programinė įranga suteikia neribotas galimybes klavišų perprogramavimui, makrokomandoms, spartiesiems klavišams ir kt. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną klavišą naudodami žiniatinklio programėlę „Keychron Launcher“.
Tinka visiems įrenginiams
Siūlo „Mac“ išdėstymą, tačiau išlieka suderinamas su „Windows“. Jis išsiskiria rinkoje tuo, kad siūlo tas pačias multimedijos ir funkcinių klavišų funkcijas kaip ir „Apple“ klaviatūros „Mac“ naudotojams, tačiau su patobulintu lytėjimo grįžtamuoju ryšiu.
Be to, galite konfigūruoti skirtingus klavišų išdėstymus tiek „Mac“, tiek „Windows“ įrenginiams. „Keychron Launcher“ žiniatinklio programa suderinama su „macOS“, „Windows“ ir „Linux“. Klaviatūroje yra klavišų dangteliai, skirti „macOS“ ir „Windows“, taip pat papildomi „Esc“ ir „Enter“ klavišai, kurie palengvina sklandų perjungimą tarp operacinių sistemų.
Epinis branduolys viduje
Galingas ARM architektūros mikrokontroleris su 256 KB „flash“ atmintimi suteiks kūrėjams daugiau lankstumo. Apklausos dažnis yra 1000 Hz 2,4 GHz dažniu ir laidiniu režimu iš karto, todėl delsa beveik nepastebima net varžybiniuose žaidimuose.
Interjero akustinės putos
Pakelkite savo spausdinimo patirtį į aukštesnį lygį su „K3 Max“, pasižyminčiu pažangiomis IXPE akustinėmis putomis, užtikrinančiomis tylius klavišų paspaudimus ir didesnį komfortą, bei elastingomis latekso putomis, užtikrinančiomis puikų klavišų jungiklių palaikymą, reagavimą ir ilgaamžiškumą. Tai naujas tylaus, patogaus ir greitai reaguojančio spausdinimo standarto apibrėžimas.
Karštojo keitimo galimybė (neprivaloma)
Taip pat siūlome karštai keičiamą versiją, kurią galite pasirinkti, o tai reiškia, kad galite pritaikyti spausdinimo patirtį nelituodami – tiesiog įdėkite juos ir viskas.
Kiekvienas iš mūsų turime unikalių spausdinimo pomėgių, todėl „K3 Max“ siūlome karštojo keitimo parinktį, kad galėtumėte lengvai ir greitai pakeisti bet kurį žemo profilio „Gateron“ mechaninį jungiklį per kelias sekundes ir pritaikyti spausdinimo patirtį be litavimo.
*Šiuo metu „K3 Max“ suderinamas tik su „Gateron“ / „Keychron“ žemo profilio mechaniniais jungikliais, nes QMK NEPALAIKO žemo profilio optinių jungiklių.
Žemo profilio „Gateron“ jungiklis
„Gateron“ žemo profilio mechaninis jungiklis „MX 2.0“ sukurtas siekiant padidinti patikimumą. Patikimi „Gateron“ jungikliai yra geriausias pasirinkimas, jei norite tikslaus, sklandaus ir patikimo pirštų galiukų pojūčio, nesvarbu, ar jums labiau patinka tiesinis (raudonas), spragsėjimo (mėlynas) ar kažkas tarpinio (rudas). Žemo profilio „Gateron“ jungiklis
Žemo profilio „Gateron MX 2.0“ mechaninis jungiklis sukurtas siekiant padidinti patikimumą. Patikimi „Gateron“ jungikliai yra geriausias pasirinkimas, jei norite tikslaus, sklandaus ir patikimo pirštų galiukų pojūčio, nesvarbu, ar jums labiau patinka tiesinis (raudonas), spragsėjimo (mėlynas) ar kažkas tarpinio (rudas).
Žemo profilio dvigubo smūgio PBT klavišų dangteliai
Sukurtas aukščiausios kokybės pojūčiui, „K3 Max“ turi unikalius dvigubo liejimo PBT klavišų dangtelius, pagamintus iš patvarios, neapšviečiančios ir permatomos PBT medžiagos, pasižyminčios puikiu atsparumu alyvai ir ilgalaikiam naudojimui.
Pertvarkyti stabilizatoriai
Pertvarkėme stabilizatorius, kad jis išliktų toks pat lygus kaip ir jungiklis, tuo pačiu užtikrindami patikimumą ir mažesnį didelių klavišų, tokių kaip tarpo klavišas, kairysis „Shift“, „Backspace“ ir „Enter“, virpėjimą.
RGB foninis apšvietimas
Turi daugiau nei 22 RGB foninio apšvietimo nustatymų tipus (taip pat statinio balto foninio apšvietimo parinktį), o balto foninio apšvietimo versijoje – 14 foninio apšvietimo nustatymų tipų. Galite lengvai tiksliai reguliuoti RGB atspalvį, sodrumą, ryškumą ir efekto greitį.
Ergonomiška atrama
Trys reguliuojamo spausdinimo kampo lygiai skirti užtikrinti ilgalaikę ergonomišką riešo atramą.
| Santrauka | „Keychron K3 Max.“ Klaviatūros formos koeficientas: 75 %. Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros klavišų skaičius: 84. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Namai / biuras. Produkto spalva: Pilka. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-k3-max-qmk-via-wireless-custom-mechanical-keyboard?_pos=1_psq=K3M-B3_ss=e_v=1.0variant=40685196935257 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,04 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,16 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,33 |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Klaviatūros formos faktorius | 75% |
| Klaviatūros klavišų profilis | Žemo profilio |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų perjungimo technologija | Gaterono raudona |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 84 |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Fizinis išdėstymas | ANSI |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000 Hz |
| Rekomenduojamas naudojimas | Namai / Biuras |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), aliuminis |
| Produkto spalva | Pilka |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Apsauga nuo šešėlių | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB A tipo, USB C tipo |
| Baterijos talpa | 1550 mAh |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 306 x 116 x 22 mm |
| Klaviatūros svoris | 525 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtraukti adapteriai | USB |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Modelis | K3M-B1 |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002566 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,916 kg |