- Nauja
- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 14*
d. d.
ŽEMAS PROFILIS. PAKELTAS.
„Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL“ pasižymi greičiu, tikslumu ir pritaikymo galimybėmis, turėdama elegantišką, be klavišų valdomą dizainą. Ši belaidė žaidimų klaviatūra turi trijų režimų ryšį, „KEYCONTROL“, patobulintą spausdinimo patirtį ir „LIGHTSYNC RGB“.
PATIRKITE DAUGIAU
Patirkite patikimą originalo našumą su pranašesniu naujos kartos technologijų potencialu. „G915 X LIGHTSPEED TKL“ pasižymi novatorišku dizainu ir inžinerija, kad jūsų žaidimai pranoktų dimensijas.
PADIDINTAS GREITIS
Išnaudokite kiekvieną žaidimo akimirką su klaviatūra, sukurta ekstremaliam greičiui. Žemo profilio mechaniniai GL jungikliai turi 1,3 mm įjungimo tašką, kad padidintų APM.
GREITO PRIEIGOS VALDYMAS
Išlaisvinkite savo galią su visiškai suasmenintu komandų centru. „KEYCONTROL“ leidžia atlikti iki 15 funkcijų kiekvienam klavišui, kad būtų galima be galo pritaikyti. Lengvai vykdykite sudėtingas sekas naudodami minkštus medijos klavišus ir ketaus ritinėlį.
ŽAISKITE ŠVIESOS GREITIU
Žaiskite savo nuožiūra su trijų režimų ryšiu. Rinkitės iš geriausio savo klasėje 2,4 GHz LIGHTSPEED belaidžio, „Bluetooth“ arba laidinio duomenų režimo ir pakeiskite juos vienu mygtuko paspaudimu.
FORMAVIMO FUNKCIJA
Be klavišų valdomas ir vos 23 mm aukščio „G915 X LIGHTSPEED TKL“ paneigia konstrukcijos dizaino lūkesčius. Kruopšti inžinerija užtikrina patvarumą ir itin ploną konstrukciją, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir elegantiška estetika.
NAUJOS KARTOS RAŠYMO PATIRTIS
Dvigubo liejimo PBT klavišų dangteliai ir aukščiausios kokybės šlifuoto aliuminio lydinio viršutinė plokštė užtikrina sklandesnį pojūtį, greitesnį valdymą ir tikslų rašymą, neprarandant patvarumo.
SPALVINGAS PASIRĖJIMAS
„LIGHTSYNC RGB“ siūlo ~16,8 mln. spalvų, kad būtų galima pritaikyti apšvietimą, suasmenintas temas ir suvienodinti įrangą per „G HUB“. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir mėgaukitės visiškai įtraukiančia žaidimų patirtimi.
| Santrauka | „Logitech G G915 X Lightspeed“. Klaviatūros formos koeficientas: Be klavišų (80–87 %). Klaviatūros stilius: Tiesus. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: LED. Laido ilgis: 1,8 m. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Balta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitechg.com/en-eu/products/gaming-keyboards/g915-x-tkl-wireless.html |
| Paleidimo jėga | 45 g |
| Įjungimo taškas | 1,3 mm |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 3,2 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | Be klavišų (80–87 %) |
| Klaviatūros klavišų profilis | Žemo profilio |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų perjungimo technologija | „Logitech GL Tactile“ |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Balta |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Nuimamas laidas | Taip |
| USB jungties tipas | USB A tipo |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 36 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 150 x 368 x 22,6 mm |
| Klaviatūros svoris | 860 g |
| Įtraukti adapteriai | USB |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės turinys | G915 X LIGHTSPEED TKL žaidimų klaviatūra LIGHTSPEED USB imtuvas USB ilgintuvas USB-C duomenų / įkrovimo laidas Vartotojo dokumentacija |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00304 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1 kg |